2737
2734
عنوان

این پسره چشه

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 44 پست
رفته رفته وقتی کسی گیرش نیومده برگشته بعد میخوای ناراحتم نشه😐

آخه من نمیفهمم این چجور برگشتنیه😂همش درباره بدبختی و وام و نداشته هامون حرف بزنه میشه برگشتن؟🙁

:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه کارش این نیس

این اومدن و برگشتن اصلا نشونه ای از دوست داشتن نیس خودتو الکی درگیرش نکن

من برای همه ی ارزوهام میجنگم هیچ وقت نا امید نمیشم من میدونم به همه ی خواسته هام میرسم.من خدایی دارم که بی نهایت عاشقشم هرروز با شمردن خوشبختیام وجود خدارو کنارم حس میکنم

فقط سر درد و دل و همصحبتی داره.

بحث علاقه و اینا اصن نیس .وقت شو طبق عادت قبلی پر میکنه با حرفای روزمره با تو.

بلاک و مسدودش کن .چون برای تو هیچی تهش نداره.

نه علاقه نه آشنایی بیشتر برا پیشبرد ب سمت ازدواج

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
2738
آخه من نمیفهمم این چجور برگشتنیه😂همش درباره بدبختی و وام و نداشته هامون حرف بزنه میشه برگشتن؟🙁

سعی کن دوستش نداشته باشی آدمی که میره و برمیگرده اونم چند بار تو واسش فقط سرگرمی دوست نداره

انگار ک عذاب وجدان گرفته اومده خودشو راحت کنه،شایدم آخرش ی دعوا راه بندازه ک راحتتر بره نمیدونما ش ...

اهل دعوا نیس خیلی بچه آرومیه..اصلا نمیشه فهمید تو سر اینا چی میگذره😄

:)
ی نوع بیماری جدیدع فک کنم شایدم علائم جدید کروناس تو جدیش نگیر

چه امضای عجیبی کاش منم بی احساس بودم😕😟

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
2706