2733
2739
عنوان

شوهرهای شما هم بعضی وقتی کارای زنونه میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18266 بازدید | 295 پست
😂😂 دیگه بگید 30 ساله هم بچن نمیدونم فکر کردید چن سالشه ایطوری میگید ولی 20 ساله الا خانواده رو ادا ...

وای چقدر حوصله بحث داری 

بیا برو پی کارت

پسر تا ۲۵ ساله هنوز کامل نشده عقلش

دختر تا ۱۸

پسر از ۱۵ سالگی سبیل نازک میاره ذوق میکنه و تا ۲۰ .۲۲ هنوز موهاش نازک و سبزه😒😒

دیگم ریپ نکن حوصله بحث ندارم

مگه پاهاش پیداست که انقدر میگی جوراب زنونه میپوشه بیرون! خوب جوراب تو کفشه دیگه. در ضمن منظورت از جو ...

نه عزیزم پارازین و شیشه ای منظورمه فقط هم رنگ مشکی 

پاهاش راه میره معلوم نیس نه ولی میشینه یا شلوارش میره کنار چی ؟ ببین تو عید رفتیم تو کن رستوران ازینا که رو تخت میشینن کلا نفهمیدم چی خوردم کوفتم شد غذا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای چقدر حوصله بحث داری  بیا برو پی کارت پسر تا ۲۵ ساله هنوز کامل نشده عقلش دختر تا ۱۸ پسر ...

اگه حوصله نداشتی الا ریپلای نمکردی😆

از بین 7 میلیارد جمعیت تو تنها کسی هستی که شبانه روز در یاد منی قدر خودتو بدون نفسم ممنون میشم یه صلوات بفرستی به عشقم برسم اگه فرستادی دعای خیر امام زمان بدرقه زندگیت😍
2728
2738
پارازین مشکی منظورمه عزیزم

من میپوشم داداشم میگخ تو چش میزنه در بیار این خیلی رو مخه😲

از بین 7 میلیارد جمعیت تو تنها کسی هستی که شبانه روز در یاد منی قدر خودتو بدون نفسم ممنون میشم یه صلوات بفرستی به عشقم برسم اگه فرستادی دعای خیر امام زمان بدرقه زندگیت😍
ببخشید نمیدونم چراخندم گرفت😂خیلی بامزه تعریف کردی

😔خودمم اوایل میخندیدم اماالان خسته شدم کلی لباس وطلا برام‌خریده بااینکه درامدش زیادنیس اما دخالتاش پیرم کرده ملامکتبیه هرچی بگی هرررررررچیا این سررشته داره توش یعنی چیزی کاری نیس ک بخای بکنی این دخالت نکنه خیاطم اوایل ازواج  بهانه کردکمکم کنه میومد کنارم نگامیکرد الان درمورد مدل دامن مشتری نظر میده چ مدلی بدوز هرچی میگم مال مردمه میگه اون حالیش نیس من خیرشومیخام صلاحش میدونم اوایل بلد نبود گل چیه گلدون چیه خودم خیلی گل داشتم خونه مادرم الان ۲ روز نباشم ازتمام گلدونام قلمه گرفته تو کاسه ظرف پنیر قوطی مایع ظرفشویی کاشته کابینتارو جابجامیکنه توشونوالانم نوبت بچم طفل معصومم اینجوری شیربده الان برش گردون الان خابش میاد وای دستش وای بندازروکولت بندازروپات بهش گفتم من زاییدم یاتو صاف گفت من ازرونرفت دیگه خسته شدم 😭

از اون ب بعدشو حوصله بحث و جنجال نداشتن  برو خداروزیتو جای دیگه بده

ریپ نکن دیگه دیدی روزیم انجا بود 😎

2706