2737
2734
عنوان

شکست عشقی

351 بازدید | 43 پست

سلام بعد از ۴ سال عشقم ولم کرد ب خواستگارش جواب بله داد بهم میگ دوسش نداره ب من میگ ۲ ماه بهت وقت میدم اگ اومدی خواستگاری ولش میکنم منم نمیتونم تا دو ماه دیگ برم اصلاااا ۴ سال خاطره براش مهم نبود ب من میگ عشقم بعد از نامزدشم طرفداری میکنه من چیکارررر کنم بنظرتون

چرا نمیتونی بری؟ 

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نمیتونه تا ابد تو باشه که

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
2738

حقشه دیگه چهار سال منتظر تو مونده بلاتکلیف با چه اعتمادی بخاد بیشتر بمونه از کجا معلوم تو نری زن بگیری  دختر مثل پسر نیست که بگی هعی بتونه بمونه زن نگیر تا یه حدی خاستگار خوب داره و خب حتی اگه عاشق توهم باشه بلخره باید ازدواج کنه پس اگه نمیخای از دستش بدی زودتر برو خاستگاری 

چون شرایطشو ندارم شغل ندارم 

خب تو این 4 سال باید شرایطتو جور میکردی 

وقتی 4 سال معطل مونده چاره ای جز این نداشته 

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
حقشه دیگه چهار سال منتظر تو مونده بلاتکلیف با چه اعتمادی بخاد بیشتر بمونه از کجا معلوم تو نری زن بگی ...

خب کارایی کردم ک بهم اعتماد کنه تو این چن سال بیکار نبودم ک کلییی تلاش کردم خودشم میدونست اخرش قرار این شد ک برم سرکار بیام ولی صب نکرد

خب تو این 4 سال باید شرایطتو جور میکردی  وقتی 4 سال معطل مونده چاره ای جز این نداشته

خب ۴ سال از ۱۷ سالگی من شروع شد من سنی نداشتم ک بخوام شرایطو فراهم کنم 

2706