2726
عنوان

مادرشوهرم بیاد اسباب کشی🤐🧿

735 بازدید | 28 پست

من زایمان کردم ۱ماهه سزارین میخوایم جابه جا بشیم ،

بعد زایمان من اومد ی لیوانم نشست کمک مادرم نشسته بود بچرو بغل کرده بود نشسته بود تو خواب بچرو بلند میکرد بغل میکرد سرسفره بچه تو بغلش بود بمنو شوهرمم نمیاد بمن فقط برا شیر دادن ی لباس بچه هم نشست میگف خیس میشم..

پارساال برا اسباب کشی نیومدن مامانم اومد انقد کار کرد ک تا ی هفته تو خونه افتاد..

شوهرم همش میگف تو نزاشتی مادرم بیاد وگرنه کلی کار میکرد..

من میدونم مادرش بیاد مادرمن همه کارارو میکنه اونم میشینه منو دق میده چون چندین بار ک اومده همین بوده

پول کارگرم ندارم چکار کنممممم دلم نمیخاد مث هردفعه بشینه مادرم کار کنه

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پول کارگر که نداری خودت و شوهرت کار کنید شما بسته بندی کن شوهرت جابجا کنه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بعدشم شما تازه زایمان کردی خیلی،سختته

با مادرتون و خودش جمع و جور و بسته بندی کنید

اگر پول کارگرندارید دوسه تا مرد از اقوام و دوستان بگین بیان کمک 

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   

منم ماه دیگه زایمانمه و چند روز بعدش باید جابجا بشم و میدونم نمیاد کمکم خودم باید کارا رو کنم ..مامانمم ۷ساعت فاصله دارم باهاش مجبوره مامانم بیاد

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
بشوهرت بگو من تازه زا هستم میرم خونه مادرم مواظبم باشه تو و مادرت یا رفیقات بیاید ببرید

افرین عالییی

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
2706