2733
2734
عنوان

انتر خانم شوهر آمریکایی گیر آورده😐

6013 بازدید | 300 پست

والا تو این اوضاع که همین شوهر ایرانی به زور گیر میااااااد😂

یه دوستی داشتم اسمش لیلی بود 

برای تحصیل رفته بود واشنگتن 

خانوادش وضعیت مالیشون زیر صفر بود خیبی فقییییر بودن 

اما لیلی معدل و اینا همه عاللیییی و پذیرشش کردن 

از وقتی رفت تا الان ۶ سال میشه که ازش خبر نداشتم

دیروز تو اینستا دیدم از خودش و شوهر جذابشو 🤩 ( به چش برادری 😏) و پسرای خوشگلش عکس گذاشته بود

باهاش چت کردم خیلی انگار خوش به حالش بود 

الان ژاپنن دوتاییشون شرکت هوافضا دارن روبات برای هوافضا میسازن ❤

دوتا پسر به اسمای آدریان و نیک دارن

انقد حسودیم شد نمیدونم چرا اصن اینطوری نبودم ولی هروقت می بینمش با خودم میگم این همونی نبود که پول شام شبشون رو از درو همسایه قرض میکردن 🤨

الان ماشین و خونه لوکس و وو ...

😤😤😤😤😤😤😤😤😤

لیلیییی خدا داده بهت شانس خیلییی😑😂

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مگه هرکی قبلا بدبخت بوده باید بدبخت بمونه؟؟؟خیلی خوشحال شدم خداکنه روزبه روز خوشبخت تر بشه،،،خداکنه شما هم به هرچی میخوای برسی،،،

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

خداروشکر😍😍😍

چشم بد ازشون دور

خدا به تو دوبرابر نصیب کنه

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من

خدا رو شکر که دنیا بر این پایه نمی چرخه که هرکس که در خانواده فقیر به دنیا میاد محکوم به فقر و بدبختی باشه

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2706