2733
2734

شت ببر تعمیر

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چسب حرارتی داری؟ 

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2738

ی سوال دارم ببخشید اسی

من تاز لپ تاپ گرفتم ولی میخوام فیلم از صفحه بگیرم چرا صدام ظبط نمیشه؟؟؟🥺

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞

وای چقدر بد 😕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
اره

ی ترفندی هست نمیدونم برای جای هنذ هم جواب میده یا نه 

خود چسب و ی سمتش خرارت بده نرم و چسبناک بشه بعد فشار بده همون قسمت صبر کن خشک شه بکش بیرون برای کلید شکسته امتحان میکنن فکر نمیکنم ضرری داشته باشه

ی ترفندی هست نمیدونم برای جای هنذ هم جواب میده یا نه  خود چسب و ی سمتش خرارت بده نرم و چسبناک ...

اره ولی انقد رفته تو ک هبه سر اونم ننیخورخ 😭😫😫😫😫 فک کنم همون باید ببرمش تعمیررر😭😭😭😭

اره ولی انقد رفته تو ک هبه سر اونم ننیخورخ 😭😫😫😫😫 فک کنم همون باید ببرمش تعمیررر😭😭😭😭

ببین اونام نتونن در بیارن لپتابتو باز میکنن سوکت عوض کنن لپ تاپیم که باز بشه دیگه مثل قبل نمیشه و اینو بدون اونا مثل خودت دلشون نمیسوزه سعی کن خودت درش بیاری نشد ببر ، سر چسب و مثل تراش مخروطی کن یکم تلاش کن خودت بهتر از اینه اونا ...

2706