2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده کمک میخوام

222 بازدید | 37 پست

سلام ، ۵ سال پیش یکی از اقوام اومد خواستگاری دوسش نداشتم اون موقع دوس داشتم به یکی دیگه از خواستگارام جواب بله بدم که خانواده راضی نبودن اون نشد ولی این یکی ول کن نبود به اصرار خانواده نامزد شدیم سرباز بود نمیدونم وابستگیه عشقه دقیقا کدومشه، وضع مالی خوبی نداشت حتی انگشتر نشون هم خودش کار کرد یه انگشتر سبک خرید خانوادش کاری نکردن کم کم بهش وابسته شدم براش همه کارکردم وقتی که پست میداد همراهش پست میدادم نمیزاشتم بدون صبحانه بره با لباس نامرتب بره اگه لباس میخواست بگیره انقد میگشتم تا ارزونترینو بخرم خوب بود بد نبود تا دیگه یه سال آخر شروع کرد به بد دلی شدید شکاکی زور گفتن مثلا سرکار بود اگه ۱۰ می خوابید اگه من ۱۲ میخوابیدم قهر میکرد میگفت با من بخواب با من بیدار شو خیلی تحمل کردم تا دیگه سر یه بحث بابام گفت نه و تمام دوباره برگشت قرار شد اصلاح بشه باز همون حرفا منتها این دفعه گفت دور از چشم همه بهم نامه بده که هر مشکلی پیش اومد بدون مهریه بری دفعه دوم هم باز نشد نتونستم رابطمونو قطع کنم هیچوقت هم گردن نمی گیره که مشکل از اونه میگه تقصیر تو و خانوادت بود فوش میده خودشو بهتر میدونه در ارتباط بودیم تا اینکه بهم دروغ گفت خانوادم به زور میخوان دختر عموم برام بگیرن بعد فهمیدم اصرار از خودشه دختر هم راضی نیست به هر حال دو روز پیش رفتن آزمایش خون و رابطه رو قطع کرد الان حال دلم خیلی بده حس میکنم قلبم نیست از گریه چشمام قرمز شده یاد خاطره هاش میفتم چیکار باید بکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودتو معطل کی کردی خواهر 

جشماتو قرمز کردی واسسه یه همچین مردی

من فک کردم ازدواج کردی خاستم بگم درست بشو نیست تا بچه نداری و اینا یه کاری کن

حالا که خدا عذابو ازت ورداشته نشستی گریه میکنی

جشن بگیر جشن

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم

اینا همه چند وقت طول کشید

خودت چند سالته

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2738

اینجا هرکسی یه نظری میده یا بر اساس شنیده های دوست و فامیل و همسایه میخواد نصیحتت کنه و بهت راه نشون بده.

روانشناس ها و مشاورها همه انلاین شدن یکو پیدا کن خیلی هم هزینه نمیبره تلفنی باهاش حرف بزن بهترین راهو نشونت میده‌.فقط این راهنمایی هارو چراغ راهت نکن

این همه رفتار گند ازش دیدی و بازم خداروشکر نمیکنی که رابطتت باهاش تموم شده؟؟ قطعا خدا بهترینو برات رقم زده اگر تو زندگی مشترک میرفتی و این اخلاقارو میدی و هیچ راه برگشتی نداشتی چیکار میخواستی بکنی 

آخی عزیز دلم 

کاملا درکت میکنم اما با این شرایط که گفتی به نظرم بهتر که رفت 

وگرنه اخلاقش بعدا بدتر هم میشد 

الان که شکاک و بد دل و بد دهن و بی پول بعدا فک میکنی اینا درست میشه

اون خاطرات هم که داری بعد چند ماه یادت میره

عقد بودید؟ 

صیغه؟ 

یا هیچی؟ 

رابطه هم داشتید؟ 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

عزیزم ناراحت شدم که اینطور شد سرانجام رابطه تون ... قطعا چند ماه اول فقط خوبیا و خاطرات خوشتون یادت میاد اما به مرور واقعیت ها جلو چشمت میاد بدی هاش و دلایلی که باعث شد رابطه تون تموم بشه ... خیلی از ما دخترا این روزا رو گذروندیم تنها توصیه ای که برات دارم اینه که هرطور میتونی با کتاب ، ورزش ، درس و ... سر خودتو شلوغ کن و سعی کن فکرت درگیر چیزای دیگه بشه اینطوری راحت تر این دوران میگذره

2706