2737
2739

چه ربطی داره هنوزم میتونی ورزش کنی

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

من ۶ هفته ام سرم هم خیلی شلوغه 

اصلا وقت استراحت ندارم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تتاچند ماهگی میتونم ورزش من یکم سنگینه

تا آخرش میتوتی ورزش کنی مگه یه سی حرکتها رشته ورزشیت چی بوده؟ برای اینکه هم زایمانت راحت شه هم استرس حرکتها رو نداشته باشی میتونی این چند ماه رو شبفت کنی یوگا

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
تا آخرش میتوتی ورزش کنی مگه یه سی حرکتها رشته ورزشیت چی بوده؟ برای اینکه هم زایمانت راحت شه هم استرس ...

من پارکور کار میکنم حرفه ی مربی هستم سرچ کن توی نت اگر  نمیدونی چیه ببین

من پارکور کار میکنم حرفه ی مربی هستم سرچ کن توی نت اگر  نمیدونی چیه ببین

هیچ کاری که احتیاج به تعادل داشته باشه نمیتونی انجام بدی حتی دوچرخه و کفش پاشنه بلند چه برسه به پارکو چون نقطه ثقل بدنت مدام درحال تغییره و تعادلت رو از دست میدی این مدت یوگا کار کن ایروبیک بدون دراز نشست یا هرچی که سالمه و بدنت آماده بمونه

2738