2733
2739

دوستان لطفا فاز منفی ندین و با توجه ب تجربه هاتون مثل خواهر بهم مشاوره بدین😁❤

من ی مدت با ی پسری بودم خیلی همو دوس داشتیم ولی اون یهو رفت گفت نمیتونه تو رابطه باشه شرایطش خوب نیست و ..تو این مدت چن بار رفت و برگشت داشت تا اینکه ۳ ماه هیچی نگفت و چن وقت پیش بعد ۳ ماه زنگ زد و پیام داد

اولش حرفای معمولی زد و گفت میخواستم حالتو بپرسم بعدش تبلیغ ی چیزی رو ک ارزون بود بهم فرستاد و گفت خواستم بهت بگم بخر خوبه

بعد این آقا همش گیر داده ک گوشی عوض کردی؟فلان چیزو خریدی؟چند بار پیام داده و اینا رو پرسیده و من هردفعه سرد و ی جوری ک ینی ب تو ربطی نداره جوابشو دادم..ب نظرتون قصدش از این سوالا چیه؟یا مثلا کلی حرف زد درباره اینکه وامی ک خودش میخواد بگیره جور نمیشه و بدبختی و فلان..

بهم گفت توام همه چی لازمت هست الکی داری تظاهر میکنی ک چیزی نمیخوای، در واقع نمیتونی بخریشون😐من خندیدم و آخرش گفتم منظورت چیه ک اومدی ب من غصه نداشته هامو میدی؟گفت ببخشید قصد غصه دادن نداشتم😐دیگه جواب ندادم اونم چیزی نگفت..(واقعا دوس ندارم بی احترامی کنم بهش)

حالا ب نظر شما واقعا فازش چیه ک بعد جدایی، بعد ۳ ماه اومده این حرفا رو ب من میزنه؟؟

:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم وقتی با شوهرم قهر میکنم ناراحتم ازش دلم نمیخواد باهاش حرف بزنم ولی دوس دارم یجوری اذیتش کنم صداشو دربیارم😄 فک کنم از وابستگیو دوس داشتنه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
منم وقتی با شوهرم قهر میکنم ناراحتم ازش دلم نمیخواد باهاش حرف بزنم ولی دوس دارم یجوری اذیتش کنم صداش ...

🙄😂این دیگه چجورشه والا من حس میکنم ازم پول میخواد اینجوری میکنه😂

ولی میدونه ک منم چیزی ندارم 

:)
2738
🙄😂این دیگه چجورشه والا من حس میکنم ازم پول میخواد اینجوری میکنه😂 ولی میدونه ک منم چیزی ندارم&nbs ...

میدونه نمی تونی کمک مالی کنی،می خواد بگه مثل هم هستیم و احساس دلسوزیتو برانگیزه و دوباره دوست بشید،بعد از یه مدت بی خبری تازه فیلش یاد هندوستان کرده،محلش نزار

2706