2737
2734
عنوان

شرایطی که برای نگه داشتن جنین به شوهرم گذاشتم🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1099 بازدید | 90 پست

خانم هایی که سرزنش می کنید.... شاید همسرش فقط از لحاظ مالی مورد تایید استارتر نیست... 

شاید از لحاظ اخلاقی باهاش مشکلی نداشته باشه... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جای شوهرت بودم هیچ کدوم رو انجام نمیدادم تادحالت جا بیاد مگه جنگه اینجوری شرط و شروط میذاری ؟

اگه شخصيتش اينجور كه استاتر ميگن باشه و عوض نشده باشه انجام نميده 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2728
خانم هایی که سرزنش می کنید.... شاید همسرش فقط از لحاظ مالی مورد تایید استارتر نیست...  شاید از ...

همه اين شرايطي كه مالين عقبه اخلاقي دارن

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
پس اگه تغيير نكرده تو اين بارداريم خبري از لباسو اينا نيست  شخصيتش بايد تغيير كنه ديدم لمس كرد ...

شخصیت اذما بعد ازدواج تغییر نمیکنه یعنی تا هرکسی دلش نخواد خودش عوض نمیشه.مطمئن باش. قبل ازدواج هرطوری هستن همونطوری هم میمونن

تو که داشتی حلقه میزدی ومیگفتی عیب نداره براش ضرر داره اخر که باید سقط بشه

بله قصدمم همون بود ولی به اصرار شوهرم نگه داشتم البته با این شرایط

می‌خوام از خودم بگم:یه زن۲۲ساله که یه دختر دوساله داره .شوهرش خوبه خوب واژه ی خوبی نیست بهتره بگم عالیه.زندگیه نسبتا آرومی دارن این زن از تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۴تصمیم گرفته بیشتر به خودش بها بده و ارزش خودشو بدونه باشگاه می‌ره رژیم میگیره کتاب میخونه به پوستش میرسه پس انداز می‌کنه.خدایا شکرت واسه این زندگی واسه دخترم واسه شوهرم واسه سلامتیه خودم واسه اینکه کمکم کردی به خودم بیام و قدر خودمو بدونم .دوستت دارم خدا جونم.
2738
همه اين شرايطي كه مالين عقبه اخلاقي دارن

چی بگم والا... 

ولی من واقعا هیچ وقت دوست ندارم از کسی انتقاد کنم... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
كمه     حالا اينها قابليت اجرايي هم داره يا فقط رو كاغذه

نه انجام میده می‌دونم😁

می‌خوام از خودم بگم:یه زن۲۲ساله که یه دختر دوساله داره .شوهرش خوبه خوب واژه ی خوبی نیست بهتره بگم عالیه.زندگیه نسبتا آرومی دارن این زن از تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۴تصمیم گرفته بیشتر به خودش بها بده و ارزش خودشو بدونه باشگاه می‌ره رژیم میگیره کتاب میخونه به پوستش میرسه پس انداز می‌کنه.خدایا شکرت واسه این زندگی واسه دخترم واسه شوهرم واسه سلامتیه خودم واسه اینکه کمکم کردی به خودم بیام و قدر خودمو بدونم .دوستت دارم خدا جونم.

اینا چیه .نمیگفتی هم شوهرت اینکارا رو میکرد.حالا اونم بگه قبوله به شرطی که تو هم حتما باید پسر باشه بچه ات.چشاش ابی باشه.سفید باشه.توهم باید قول بدی که بچه ای که میخوای دنیا بیاری این اپشنا رو داشته باشه

شخصیت اذما بعد ازدواج تغییر نمیکنه یعنی تا هرکسی دلش نخواد خودش عوض نمیشه.مطمئن باش. قبل ازدواج هرطو ...

ميدونم عزيزم واسه همين گفتم تو پست اولم اين امضا گرفتنام نميتونه تغييرش بده

چقدر قدمش پر خیر و برکته😂

🤣🤣🤣🤣😎😎😎

چقدرهمسرت تحت فشارقراردادی سرویس طلادیگه خیلی بی معنی بود

عزیزم من بچرو به اصرار ایشون نگه داشتم چون واقعا شرایط جسمی و روحی مناسبی برای دومی نداشتم 

چی بگم والا...  ولی من واقعا هیچ وقت دوست ندارم از کسی انتقاد کنم...

گاهي وقتا يه تذكر ادمو به خودش مياره ولي بازم اخلاقتون قابل احترامه 

اينجا محل مشورته و مشورت هميشه سازندي

2706