2726
عنوان

خرید یخچال فریزر ایرانی الکترواستیل یا هیمالیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2542 بازدید | 71 پست
شما سامسونگ دوقلو خریدی اونموقع چند خریدی

دو قلو ۲۴‌ تومن ولی سایدش‌ اون موقع ۴۰ تومن بود

الانم‌ فکر میکنم دوقلوش حدود ۳۰ تومن شده باشه

ایشون یخچالشو ۱۳ گرفت

برا ۷ تومن یه ساله‌ هر بار باهاش‌ حرف میزنم میگه آخخخخ‌

میگم ای وای تو هنوز‌ با این یخچال جنگ اعصاب داری

کسی سوال می‌کند به خاطر چه زنده ای🙂 و من برای زندگی تورا بهانه میکنم
دو قلو ۲۴‌ تومن ولی سایدش‌ اون موقع ۴۰ تومن بود الانم‌ فکر میکنم دوقلوش حدود ۳۰ تومن شده باشه ایشو ...

اخه من هفته قبل از چند تا فروشگاه قیمت گرفتم میگفتن سامسونگ ۶۰ تومان شده البته دقیق نمیدونم سایدشو میگفتن یا دوقلو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باین قیمتهای نجومی واقعا ادم نمیتونه خارجی بگیره همین سامسونگ که اصلش هم الان تو بازار گیر نمیاد الا ...

دوستمم میگفت که کلاه این سرش‌ رفت که گفتن سام سرویس‌ از ایران رفته‌ گارانتی‌ نداره جنسا تو انبار موندن‌ و ....

با این وجود من ریسک نکردم جنس‌ ایرانی‌ بخرم به هرحال تجربه یه تلویزیون ایرانی‌ رو داشتم که انداختیم جلو در  همینجوری‌ این آشغالیا ببرن(ایکس‌ ویژن همه پیکسلاش‌ قاطی‌ میشدن‌ هیچ کابلی‌ بهش وصل نمیشد آنتندهیش‌ افتضاح بود)بعد اینکه دوستمم‌ بعد یه ماه خرید یخچالش‌ ناله ش در اومد گفتم ریسک خرید یه یخچال سامسونگ بی ضمانت تو انبار مونده خیلی کمتر از خرید یخچال ایرانیه

خدارو شکر چشمش‌ نزنم تاالن‌ که راضی ام ازش 

اخه من هفته قبل از چند تا فروشگاه قیمت گرفتم میگفتن سامسونگ ۶۰ تومان شده البته دقیق نمیدونم سایدشو م ...

مطمئن باش سایدش‌ بوده

چون سایداش‌ گرونن‌ خیلی

لامصبا‌ خیلی ام‌ قوی‌ و خوبن‌

آجی‌ من سایدشو داره نامرد زمان اونا راحت میشد خرید‌ و ارزون‌ بود🥺

2728
مطمئن باش سایدش‌ بوده چون سایداش‌ گرونن‌ خیلی لامصبا‌ خیلی ام‌ قوی‌ و خوبن‌ آجی‌ من سایدشو داره ن ...

مبارکت باشه منم سراغ میگیرم فروشگاه معتبر دید ال جی یا سامسونگ اگه شد بخرم

دو قلو ۲۴‌ تومن ولی سایدش‌ اون موقع ۴۰ تومن بود الانم‌ فکر میکنم دوقلوش حدود ۳۰ تومن شده باشه ایشو ...

۳۰تومن محاله الان اسنوا این قیمته  سامسونگ اگه  باشه همون فیکشم‌به خاطر اسمش شصت هفتاد میدن سایدش که ۱۱۰بود

من الکترو استیل دارم خ راضیم

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         
بچه ها. تو رو خدا جوابمو بدین. می شه به این یخچالایی که از گناوه و بانه سفارش می دی و میارن، اعتماد ...

انیستا پیچ هوم استوک برو ، مطمئن مطمنه 

خارجی اصلا میاره فقط کافیه چند وقت فالوش کنی و مشتریاشو ببینی 

2706