2058
2075
عنوان

برق ها رفته 🥺🥺🥺بختک ،

469 بازدید | 55 پست

از تاریکی حتا برای یک لحظه هم وحشت دارم از اون موقع که بخت افتادش روم حتی یک لحظه هم چراغ خاموش باشه وحشت میکنم قلبم تن تن میزنه حتی اگه خاب باشم کسی چراغو خاموش کنه همون لحظه بیدار میشم کسی مثل من شده ایا بعد از تجربه بختک

😎اهل کینه نیستم ،ولی از چپ بخورم،از راست میزنم😎🥰

شاید کامرانی بوده🥺😮

یـک سـیـب🍎 افتـاد وجهان🌏.                         ازجـاذبـه ی زمـیـن بـاخـبـرشـد📚.                         و هـزاران جـسـدافـتـاد🥀                  وبـشـرمـعـنـی انـسـانیـت را💓.                             درکـ نـکـرد🧠💔. 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

من خیلی بختک میوفته روم از وقتیم اون برنامه زندگی پس از زندگی دیدم هرآن منتظرم روحم از بدنم جدا شه

یـک سـیـب🍎 افتـاد وجهان🌏.                         ازجـاذبـه ی زمـیـن بـاخـبـرشـد📚.                         و هـزاران جـسـدافـتـاد🥀                  وبـشـرمـعـنـی انـسـانیـت را💓.                             درکـ نـکـرد🧠💔. 
2050
من خیلی بختک میوفته روم از وقتیم اون برنامه زندگی پس از زندگی دیدم هرآن منتظرم روحم از بدنم جدا شه

جدا شون روح به کنار این که یه موجود ترسناک میترسونتت اون بده 

صد رحمت به کامرانی بختک تجربه نکردی پس تا حالا بین چیه

تجربه کردم

جدا شون روح به کنار این که یه موجود ترسناک میترسونتت اون بده 

واقعااااا موجوده نب بابا

2081
[QUOTE=190033918]بختک افتاده روت [/QUOTE این فقط یک حالته وگرنه چیزی رو ما نمی افته این حالت فقط به ...

نه به خدا برای من فرق داشت یه سایه یه هیبت مرد داشت نزدیکم میشد 

کسی نمی گیرتت اونا عقط داستان و افسانه ی  این فقط دلیلش بی نظمی درخواب و استرس و...

چرا فقط رو بعضیا میوفته اخه عمم بااین سنش تجربه نکرده بااینکه استرس واینام داره 

اولین بار تو بچگیم بختک روم افتاد اینقد ترسیده بودم رفتم تو بغل مامانم ولی انقد این اتفاق افتاده عاد ...

به بار تو نامزدی به شکل یه هیبت مرد یه سایه داشت تو خواب نزدیکم میشد و بلند اسمم رو صدا میزد هر چقدر جیغ میکشدم کسی صدامو نشنیدش دومین بار خیلی وحشتانک بود 🥺

نه به خدا برای من فرق داشت یه سایه یه هیبت مرد داشت نزدیکم میشد 

اره اینا تصوراتت هست منم گاهی کسی رو میبینم فک کنم خواب و اینا باهم ترکیب میشن

تو اینترنت یک سرچ بزن میبینی هزاران نفر مثل ما هستن و اون کسی هم که میبینی وجود خارجی نداره 

1718