2733
2734

خیلی خیلی ممنونم که در حق من لطف کردین و گفتین برام انجام میدین منم برای تشکر به نیت هر کدومتون  یک بار سوره یاسین  ۱۰۰صلوات  و آیت الکرسی خوندم الهی خدا خودش شما رو به آرزوهاتون برسونه

@دخترتابستانههههههه    خدای خوب من به هر آرزویی که تو دلشه برسونش   هر چی که ‍خواستی خدا بهت ببخشه عزیز دلم انشاءالله هر آرزویی داری تبدیل به واقعیت بشه الهی هر روز انرژی مثبت به زندگیت بباره و غرق در خوشی باشی 

@kiyanaz34     خدای خوب من تو رو به هر آرزویی که تو دلت داری برسونه انشاءالله زندگیت سرشار از آرامش باشه و بزودی خبر مادر شدنت رو بدی  از خدا میخوام همیشه دلت شاد باشه و به هر آرزویی که تو دلت داری برسی  و غرق در شادی باشی  

@گلبرگشبنم    خدای خوب من تو رو به هر آرزویی که تو دلته برسونه  انشاءالله نامه انتقالی شوهرتو بزنن هر جایی که خودت دلت میخواد   الهی بزودی خبر مادر شدنت رو بدی  انشاءالله تو زندگیت غرق در خوشی و سلامتی باشی و کسی نتونه ناراحتت کنه الهی خدا خودش تو رو به آرزوهای زیبات برسونه

و در آخر ممنونم که برام اینکارو انجام دادین خدا بهتون خیر بده  دلتون شاد و تنتون سالم 

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️