2726

امشب به قدری حالم بد که برای ‌اولین بار نمیخواستم با کسی صحبت کنم  اما‌ الان حالم خیلی بده

و‌ واقعن نیاز دارم‌ چند نفر ناشناس بشنون منو

خب من یه پسر ۲ سالو ۸ ماهه بسیار احساساتی دارم

شوهرم قبلنا بهم خیانت کرده اما از قبل حاملگیم چیزی ندیده بودم تا این‌که امروز یهویی ساعت ۲ اینا زنگ زد( خیلی کم پیش میاد زنگ بزنه خیلی) احوالپرسی و قطع کرد که برای من خیلی عجیب بود

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️

خوب

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هزار و ی دلیل میتونه داشته باشه

مــــن ســرم گــم گــناه اســت ســرم داد بــزن                   سینــه ات سخــت به تنـگ آمــده فــریـاد بـزن                      جــمعه هــایی کـه نـبودی بـه تـفـریـح زدیــم                       مــا همـه در غــم هجـــران تــو تسبیــح زدیــم                      دستــگیری؟؟ بــه تمـنا رفـیقی بــفرســت                               اللهم عجل لولیک الفرج

خو

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

بعد ساعت ۶ زنگ زدم افطار چی حاضر کنم گفت روزه نیستم و تعجب کردم اومد خونه گفت امشب رابطه رو هستی؟! اینم عجیب بود چون نمیگه کاملن یهویی

گفتم وا اولن که ما پریشب داشتیم دومن مگه نمی‌دونی من الان....؟!؟

گفت ای بابا 

دوباره ۲ دقیقه بعد گفت کمرم درد میکنه برم دوش بگیرم تا حالا اینم ندیده بودم دیگه قاطی کردم گفتم یهویی روزه نمیگیری میگی رفتی خارج شهر واسه کار بعد اینم از کمر درد حق نداری حموم بری

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
واقعا هم از ازدواج میترسم و هم متنفر شدم و از هرچی مرد هم هست حالم داره به هم میخوره خدایا ازت عاج ...

منم همین معضلو دارم از وقتی اومدم نینی سایت رو رفتار بابامو داداشمم حساس شدم  

مــــن ســرم گــم گــناه اســت ســرم داد بــزن                   سینــه ات سخــت به تنـگ آمــده فــریـاد بـزن                      جــمعه هــایی کـه نـبودی بـه تـفـریـح زدیــم                       مــا همـه در غــم هجـــران تــو تسبیــح زدیــم                      دستــگیری؟؟ بــه تمـنا رفـیقی بــفرســت                               اللهم عجل لولیک الفرج
بعد ساعت ۶ زنگ زدم افطار چی حاضر کنم گفت روزه نیستم و تعجب کردم اومد خونه گفت امشب رابطه رو هستی؟! ا ...

رفتارهمسرت عجیب و ناشیانه بوده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
بعد ساعت ۶ زنگ زدم افطار چی حاضر کنم گفت روزه نیستم و تعجب کردم اومد خونه گفت امشب رابطه رو هستی؟! ا ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
2706