2726
عنوان

کیا مث من احمق و بی زبونن خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 23 پست
برا چی ذهنیتت راجب مامانت خراب بشه ...مگه بچه ای....اگرم پدرت فوت شده و مادرت تو اوج جونی میخواسته ه ...

درسته ولی من احساس اضافی بودن کردم امشب یعنی مادرم ک انقد بهم وابستس و دوسم داره محبتاش واقعیه الان یا نه

🤨🤨🤨🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم زندایی ت خانوادگی تعطیلند  از آدم تعطیل که نباید توقع معرفت داشت

یحورایی ب این جمله ک‌میگه آدما ب اندازه کمبوداشون آزارت میدن رسیدم😔😞ولی متنفرم از خودم 

🤨🤨🤨🤨
درسته ولی من احساس اضافی بودن کردم امشب یعنی مادرم ک انقد بهم وابستس و دوسم داره محبتاش واقعیه الان ...

مطمن باش محبت یک مادر به فرزندش واقعی ترین محبت دنیاست .الانم از مامانت عذر خواهی کن بابت رفتارت .بهش بگو تو همه زندگیمی تو تنها کسمی.

من خودم یک مادرم میدونم ک هیچ عشقی جای عشق مادر به فرزند رو نمیگیره.

یک زمان بهتر دوباره زنداییتو دیدی بهش محترمانه بگو با حرفتون باعث شدیم دل مامانم رو بشکونم خداکنه خدا ببخشه منو .احتمالا خودش متنبه بشه ک بین تو و مامانتو خراب کرده.

اصلا هم احساس اضافی بودن نکن.

یحورایی ب این جمله ک‌میگه آدما ب اندازه کمبوداشون آزارت میدن رسیدم😔😞ولی متنفرم از خودم 

چرا

پارس سگ که نباید تورو به خودت ایرادگیر کنه

ماهم هزاران تصمیم ناصواب میگیریم

خدا کمکمون میکنه تا درست فکر کنیم

چرا پارس سگ که نباید تورو به خودت ایرادگیر کنه ماهم هزاران تصمیم ناصواب میگیریم خدا کمکمون میکنه ...

حس میکنم الانم اضافی ام چون بچه آخر و ناخواسته بودم ننمم خواسته منو بکشه و بقیم رفتارای گذشتشو میگن😔😔کاش به دنیا نیومده بودم

🤨🤨🤨🤨
مطمن باش محبت یک مادر به فرزندش واقعی ترین محبت دنیاست .الانم از مامانت عذر خواهی کن بابت رفتارت .به ...

همین ..از همین ناراحتم ک توی جمع غریبه اینو گفت احساس حقارت کردم و با مادرمم دعوام شد دلشو شکوندم😔فردا از دلش در میارم

🤨🤨🤨🤨