2726
عنوان

خوراک کم نوزاد 9روزه

115 بازدید | 26 پست

سلام بچه من ده روزشه هرسه ساعت ک بیدارمیشه واسه شیرخشک دوسیسی کامل رو نمیخوره یکمی تهش میمونه بعدم تو ی نوبت نمیخوره دو یا سه بار با فاصله پنج دقیقه طول میکشه تا بخوره، ب غذاس ن؟؟ بنظرم کم میخوره درسته؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وزنش چقدره ؟ برای هر کیلو وزنش در شبانه روز باید 150 میل بخوره مثلا اگه 3 کیلوئهتو 24 ساعت باید 450 میل بخوره اگه سیره به زور نده هم دلپیچه میگیره هم یچه رفلکسی میشه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2728
دو سیسی؟

فکر کنم منظورش شصت میله دد پیمونه رو سی سی حساب کرده

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
3کیلو

کل شبانه روز بباید 450 میل بخوره دو پیمومه عزیزم میشه شصت میل یا شصت سی سی باید مقدار آب رو بگی نه پیمونه

متاسفانه هیچ کس بهم نگفت همه بهم میگفتن شیرخشکش ندیا درصورتی ک سینم خشک خشک بود، باید میگفتن شیشه به ...

کاش لااقل اینجا پرسیده بودی.

اصلأ سینه نمی‌گیره؟ تا شیر داری بازم سعی کن شیر خودتو بهش بدی

عزیزم شیر خودتو بده صد در صد توی اینهمه مریضی های لاعلاج خیلی ریسک بالاییه که شیر خشک میدی نمی‌گم بده چون پسرر خودمم شیر خشکی بوده اما من با تمام مشقت و سختی به زود تو کاسه میدوختم میریختم تو شیشه بهش میدادم لطفاً و خواهشن شیر خودتو بهش بده حتی شده روزی 30سی سی بازم غنیمته 

سینتو با روغن یکم چرب کن تمیز بشور دستاتو یه کاسه تمیز هم بشور بعد شششششنگ سینتو ماساژ بده تا و فشار بده تا سیرت بیاد بیرون بعد با قطره چکان بده فندوقت بخوره خیلی واجب و حیاطیه تا 6ماه شیر مادر بهش بده به هر سختی که شده به هر مشکلی وگرفتاری که شده بازم شیر خودتو بهش بده کار خونه و همه رو چند ماه بزار کنار به بچت برس شیر مادر مهم ترین چیز برای فرزندان ازش دریغ نکن به هیچ عنوان 

اینجا خیلی خوبه حتی دردایی رو که نمیشه با صمیمی ترین رفیق بگم و اینجا میگم .                                           ♥️ 
2706