2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم شرایطم همینه

و تو یه خونه باهاش زندگی میکنم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

خواهرم 

بچه۱۰ساله هم داره

حتی وکیل گرفت ولی خب نشد دیگ...نذاشتن..🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
2714

من چند سال با همین شرایط دست و پنجه نرم کردم نشد که نشد الان دارم جدا میشم ..شاید باورت نشه ولی هنوز دوسش دارم اولین عشقم بود 😔

تو رو از دور دلم دید اما ... نمیدوست چه سرابی دیده 
واقعا سخته قلب ادم یه چیز بگه مغز ادم چیز دیگه

چرا میخوای جدا بشی؟ 

من سال پیش خیانت دیدم، این یکسال با عذاب کنارش بودم با اینکه مطمئنم هیچکار نکرده ولی بازم دلم چرکی شده

هم شوهرم هم پدرومادرم و خانواده ها کلا موافق جدایی نبودن قصد خودم جدی بود همه میگفتن ببخشین بزارین برن زندگیشو بکنن

چن سال کوتاهیه برگشتم سر زندگیم

دعواهای جدی و بدی داشتیم

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
طلاق عاطفی بدترین چیزه واقعا

اره واقعا 

به خاطر جنگ اعصاب پدر و مادرم و دخترم دارم تحمل میکنم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2706