1874
2075
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

خواهرم 

بچه۱۰ساله هم داره

حتی وکیل گرفت ولی خب نشد دیگ...نذاشتن..🐰

لالا لالایی عروسکه من بخواب نبینی مُردنه منولالا لالایی نبینی زخمیو مست درو دیوار خوردنمولالا لالایی پنجو شیشو هفت صبح تا این موقع بیدارمو لالا لالایی....🐰
2032
واقعا سخته قلب ادم یه چیز بگه مغز ادم چیز دیگه

چرا میخوای جدا بشی؟ 

من سال پیش خیانت دیدم، این یکسال با عذاب کنارش بودم با اینکه مطمئنم هیچکار نکرده ولی بازم دلم چرکی شده

دل نبند، رهگذرم

هم شوهرم هم پدرومادرم و خانواده ها کلا موافق جدایی نبودن قصد خودم جدی بود همه میگفتن ببخشین بزارین برن زندگیشو بکنن

چن سال کوتاهیه برگشتم سر زندگیم

دعواهای جدی و بدی داشتیم

خدایا منم نی نی میخوام خو🥺☝️بغلمو پر میکنی؟😭❣
2081
من عزیزم خیلی وحشتناکه.... استخاره کردم شدیدا بد اومد.... گفت اعتبارت رو از دست میدی پشیمون میشی. ...

ای بابا نمیشه که با عذاب زندگی کرد سخته

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢
چرا میخوای جدا بشی؟  من سال پیش خیانت دیدم، این یکسال با عذاب کنارش بودم با اینکه مطمئنم هی ...

شرایطتت واقعا دشواره من شوهرم حرفامو نمیفهمه درکم نمیکنه منو با بقیه مقایسه مسکنه انقدر حرف های چرت و پرت گفت تا از جلو چشمم افتاد

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢
شرایطتت واقعا دشواره من شوهرم حرفامو نمیفهمه درکم نمیکنه منو با بقیه مقایسه مسکنه انقدر حرف های چرت ...

همینکه از چشمت افتاده یک مرحله جلویی

من هنوز جوری عاشقشم که حد نداره ولی امروز هرچی از دهنم در اومد بهش گفتم 

قسم میخوره عوض شده ولی نمیتونم باور کنم

دل نبند، رهگذرم
چرا میخواست جدابشه؟

معتاده شوهرش

همش تو خونه جلو بچه اش تریاگ میکشه 

کار نمیکنه پول یارانه و معیشتی هم بعضی اوقات ازش میگیره 

خیانت کاره با چندتا از خانمای فامیل دوست شده بود 

درکل ادم کثیفیه🐰💔

لالا لالایی عروسکه من بخواب نبینی مُردنه منولالا لالایی نبینی زخمیو مست درو دیوار خوردنمولالا لالایی پنجو شیشو هفت صبح تا این موقع بیدارمو لالا لالایی....🐰
1718