2726
عنوان

هر سوالی راجب رفتار با بقیه دارید بپرسید جواب بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 65 پست
همش بخاطر نداشتن اعتماد به نفسه ، عزیزدلممم خودتو دوست داشته باش تو اشرف مخلوقاتی همه فرشته ها جلوت ...

اره اعتماد ب نفس صفر در صورتی ک همه چی دارم و شاید بخاطر همینم باهام حسودی میکنن همش دلمو میشکنن🥺🥺

خدایا میدونم به این زودیا یه نی نی خوشگل بهم بدی بشه همدم پسرم 🥹
چیزای خصوصیتو بهش نگو اصلا چیزای مهم زندگیت رو نگو ، چیزی خریدی نگو جایی رفتی نگو ، اونم جایی رفت نپ ...

ممنون واقعا بنظرم درست راهنمایی کردین 

من ی مدت خیلییی درگیر این فرد بودم و خیلی با خودم فکر کردم شاید مسخره باشه اما دغدغه ی بزرگ ذهنم بود اول اینکه طبق چیزی ک گفتی راجع ب خودم اطلاعاتی بهش ندادم و متقابلا چیزی ازش نمیپرسیدم بعد کم کم متوجه شدم راهکار مناسب هست اما کافی نیست شروع کردم ارتباطمو باهاش خیلی کمرنگ کردم اما خب  نتونستم قطع کنم 

تا اینکه چندروز پیش از یکی تو سایت شنیدم ک میگف مقابل اینجور ادما باید از موضع قدرت و اعتماد بنفس برخورد کنید و بی توجهی کنید بهشون یکی دوبار امتحان کردم احساس ارامش کردم 

الان شما هم دقیقا همینو گفتی تاپیک قبلیتم خوندم در مورد دایره توجهات 

میخوام از این ب بعد همین کارارو انجام بدم 

There is GOD💚💚💚   ..                                               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اعتماد ب نفس صفر در صورتی ک همه چی دارم و شاید بخاطر همینم باهام حسودی میکنن همش دلمو میشکنن🥺🥺

فقط بهت دارم میگم خودتو دوست داشته باش همین 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
عزیزم هر حرفی به ذهنت اومد رو نگو یکم فکر کن قبلش ، باهاشون زیاد راحت نباش اصلا بزار بگن این خودشو م ...

دقیقا اون مدلیم 

اصلا فازم فرق داره باهاشون 

طرز فکرم متفاوته ولی احساس سادگی نمیکنم خودم 

💜  تورک 💜
2728

گلم اگه میشه خودت یسری رفتار درست تو جمع ،مهمونی یا وقتی یا یه شخصی رابطه داریمو بگو .چطور با اعتماد بنفس رفتار کنیم

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
ممنون واقعا بنظرم درست راهنمایی کردین  من ی مدت خیلییی درگیر این فرد بودم و خیلی با خودم فکر ک ...

اره عزیزم بی توجه باش به هیچ چیزی توجه نکن از دایره توجهت همرو خارج کن  ، تو نمیتونی تو زندگی همرو از خودت راضی نگه داری پس برای خودت زندگی کن حرف بقیه برات اصلا مهم نباشه ، اکرم کسی چیزی گفت با لبخند جواب بده اصلا معلوم نکن ک ناراحت شدی 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
گلم اگه میشه خودت یسری رفتار درست تو جمع ،مهمونی یا وقتی یا یه شخصی رابطه داریمو بگو .چطور با اعتماد ...

چشم ، ببین عزیزم توی مهمونی سعی کن از کسی نپرسی ک چیشد چیکار کردی خونه خریدی بچه نمیاری درس نمی‌خونی و... اصلا نپرس تا اوناهم به خودشون اجازه ندن ک بپرسن ، انقدری باهاشون راحت نباش ک به خودشون اجازه بدن ازت چیزی بپرسن ، اگه خونه کسی دلت نمیخاد کار کنی حتما اگه اونام اومدن خونت اصلا نزار کار کنن تا وقتی ک توهم رفتی خونشون راحت بشینی ، با فضولای جمع با فاصله بشین اگه چیزی پرسیدن بگو جان؟ ینی ک نشنیدی ،. اگه بازم تکرار کرد بگو ببخشید متوجه نمیشم ، دیگه خودش خجالت می‌کشه و دست میکشع ، از خانوادت خواهرت برادرت هیچی تعریف نکن ک اونام فوضولی نکنن ، اگه ازت انتقاد کردن بگو ولی من اینجوری خیلی خودمو دوست دارم

درسته❤🌹

بزار بفهمن نمیتونن ناراحتت کنن ، بزار بفهمن اونقدی برات مهم نیستن ک بخاطرشون ناراحت بشی

بزار بفهمن نمیتونن ناراحتت کنن ، بزار بفهمن اونقدی برات مهم نیستن ک بخاطرشون ناراحت بشی

متاسفانه یکی از نقطه ضعفام اینه سریع ناراحتی تو چهرم یا تو حرفام اشکار میشه اما از این ببعد میخوام قبل هر کاری فکر کنم و بهترین عکس العمو داشته باشم

There is GOD💚💚💚   ..                                               
متاسفانه یکی از نقطه ضعفام اینه سریع ناراحتی تو چهرم یا تو حرفام اشکار میشه اما از این ببعد میخوام ق ...

اینم بگم اگه کسی آشکار بهت بی احترامی کرد جوابشو بده و خودتو اروم نشون نده برار حد و حدودشونو بدونن

من دارم جدا میشم خیلی خودمو باختم از آینده میترسم از حرف مردم میترسم 😔😔

دلیل طلاقت چیه قشنگم

2706