2726
عنوان

چله زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس من حاجتمو گرفتم خدایاشکرت❤

| مشاهده متن کامل بحث + 64888 بازدید | 571 پست
باشه عزیزم انشالله حاجتت بحق این ماه مبارک روابشه❤ اره عزیزم چرا نشه

میدونم برات زحمت میشه چون تلگرام ندارم میشه شما بهشون پیام بدین ک برام روضه بخونن؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بین دعاهاتون بادلای پاکتون برای حل شدن مشکلات منم دعا کنین

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
عزيزم توى طول خوده چله حاجت گرفتى؟؟ يا بعدش؟ كى برات نايب شد روزايى كه نميتونستى؟؟ هيييچ ...

نه عزیزم بعدش حاجت گرفتم بعدازاینک چله تمام شد

ی کانال هست توتلگرام نایبان صلواتی وقتی شما عذرشرعی داری جاتون میخونن شماهم به عوض به جای اونامیخونید روزایی ک عذرشرعی دارن

گناه اگ بگم ن ک دروغ گفتم ولی اگ انجام میدادم بلافاصله استغفارمیکردم

حاجت درباره تحصیلم بود دوسال گیرکرده بودم هیچ جوره نمیشد اخرش به طرز باورنکردنی حاجتم رواشد ک خودمم توشوکم

اجرت باکریم اهل بیت

بخون عزیزم توکلت به خدا❤

2728
عزیزم خب چرا آیدی کانال رو نمی‌ذارید چه کاریه شماره گرفتن؟

عزیزم کپی کردم ی جوری شد😂

ببین اینجوری میتوونی پیداش کنی

حتی اگرم نشد ای دی کانالش هست سیدابراهیم بزن ای دی شو به خودشون پیام بده ادرس کانالو میفرستن

شبا مشکل خواب دارم اصلا خوابم نمیبره حتی چشمامو ببندم هم. بخاطر همین صب بیدار بشم سردرد میشم و عصبی ...

خب عزیزم برو دکتر چون خواب شب یه چیزه دیگه است.حداقل ۱۱تا ۱۱/۳۰باید بخوابی.

2706