1874
2079

از گرسنگی داری میمیری، پاهات جون ندارن راه بری. ساعت 1 نصفه شب بلند میشی میری شامو از تو یخچال برمیداری گرم میکنی بعد میاری بخوری، تا قاشق اول رو برمیداری روش یه مو میبینی 😣 از اون موقع تا الان حالت تهوع دارم🤦🏻‍♀️

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

حال مارم بهم زدی میخوایم سحری بخوریم

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

خیلی حساسی

من برش میدارم و غذامو میخورم

اون گرم شده و هیچ میکروبی نداره

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

خب مو ببینی

مگه چی میشه

بذار کنار  غذاتو بخور

ی مو مگه نجسه

احتمالا مال خودتع اگ خودت پختی دیگه

برام جالبه ک وقتی یکی میگه دیشب کتک خوردم خیانت دیدم و و و  همه همدردی میکنن دعامیکنن مشاوره میدن و...  اما وقتی یکی ازشوهرش تعریف میکنه میگه فلان کارو کردبرام  فلان چیزو خرید میگن خب بما چه ؟ ک چی الان ؟!!  فقط چیزای بد بما مربوطه انگار....
2050

عزیزم😍😂

وقتی ادم از خاکه... پس                                تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐**یه جوری میگین کوالا فقط میخوره و میخوابه انگار مثلا گوسفند 5 صبح بیدار میشه یه چایی تلخ میخوره تا شب میره سر دکل نفت😂یه بارم بابام کنتور گاز رو دستکاری کردروزی ١٣٠٠ تومن اداره گاز باید به ما پول میداد  ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...

خاله ی من روغذاش مگس افتاد مگسو برداشت ادامه غذاشو خورد مو که جای خود دارد

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ماکه همیشه ی خدا موی مامانم تو غذاشست دیگه عادت کردم

تصمیم گرفتم از این به بعد اینجا به جز استارتر نه کسی رو  ریپلای کنم نه ریپلای جواب بدم مگر واسه سوال یا حرف خاص🙅 والا کی حوصله داره با کسی بحث کنی که نمیدونی کیه و چیه و سوادش چقدره 🤦اینو تو امضام نوشتم که یادم بمونه و الکی بحث نکنم 😍🥴
2104
شوهر من مو رو درمیاره ی نگاه بهش می کنه اگ مال خودش بود ک غذا رو میخوره!!!

😂😂😂

من موی خودمم  باشه نمیخورم دیگه 

البته اینو بررسی نکردم ببینم مال خودمه یا نه 

خیلی حساسی من برش میدارم و غذامو میخورم اون گرم شده و هیچ میکروبی نداره

از مویی که از سر جدا شده باشه چندشم میشه حالا اگه تو دستم باشه یا تو غذا باشه فرقی نداره 

از مویی که از سر جدا شده باشه چندشم میشه حالا اگه تو دستم باشه یا تو غذا باشه فرقی نداره 

میدونم بعضیا حساسن بدشون میاد ولی سعی کن الان دیگه بهش فکر نکنی هی حالت بدتر میشه اینطوری

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
1718