2737
2739

مثلا چر فوت و فنی توی غذاهاتون دارید حالا ی نمونه غذاتون ک عالی میشه رو بگید یاد بگیریم

ممنونم😍

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

همیشه ب خورشتم دارچینو فلفل سیاه میزنم چون هم طعمشو عالی میکنه هم بوی مرغو میگیره

پسرم دنیای منه😍😍😍منو باباش میمیریم براش🥰دنیای من تو چشماتون خلاصه میشه خداجونم هر لحضه بیشتر از قبل خوشبختمون کن یه مادردهه هشتادی💞🤱

توی ته چین یکم بیشتر ماست بزنی

و یخرده گلاب بزنی

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توی ته چین یکم بیشتر ماست بزنی و یخرده گلاب بزنی

آموزش ته چینو میدی گلم؟؟

پسرم دنیای منه😍😍😍منو باباش میمیریم براش🥰دنیای من تو چشماتون خلاصه میشه خداجونم هر لحضه بیشتر از قبل خوشبختمون کن یه مادردهه هشتادی💞🤱
هیچوقت نمیگم واین است رمز برتری 😎

😂 زکات علم نشر آن است😂

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

من تو مواد جوجه چند قاشق روغن میریزم نرم میشن 

.اینجا یه سوال دارم خانمایی که جوجه میزارین تویه فر چند درجه تنظیم میکنین ؟ درجه پایین فقط؟ 

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند
2738
احسنت به این تاپیک مفید و کاربردی. حالا بسم الله ... شروع کنین اشپزای ماهر هرچی بلدین بگین مستفیض ش ...

فدات

خودت چیزی تو چنته داری رو کن😁

تو کوکو سیب زمینیم شوید خشک میزنم یه وقتا خیلی خوب میشه

توی قیمه هام دارچین و گلاب میزنم عااااالیه

برنجی ک میخام ابکش کنم وقتی جوشید تو ابش اب لیمو میریزم هم سفید میشه هم قد میکشه

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون

والا من کیک پز ماهریم فوت وفنش اینه که  همه موادحداقل یه ساعت قبل تودمای محیط باشن واینکه تخم مرغ وشکر رو خوب بزنیم تاحالت کرمی وکش داربشن واخرسر که مواد رو اماده کردیم وریختیم توقالب براریم یه ربع تو اون حالت بمونه بعدبزاریم تو فر

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
آموزش ته چینو میدی گلم؟؟

همونطور که گفتم یکم ماست رو بیشتر بزنین 

https://irancook.ir/10/16/ته-چین-ساده/23577/

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

یه بوته سیر تو قابلمه خورش قیمه  وقتی گوشت و تفت میدید بزارید

یعنی روانیتون میکنه مزش

بچه ها اصلا فکر نکنید مزه سیر میگیره ها اصلا

یه لعابی میندازه ترکیبش با بقیه مواد قیمه فوق العلاده میشه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
من تو مواد جوجه چند قاشق روغن میریزم نرم میشن  .اینجا یه سوال دارم خانمایی که جوجه میزارین توی ...

منم میزنم روغن

دلمه رنده ش ه هم میزنم پودر پاریکا هم میزنم 

2706