2726
عنوان

عشق فقط مخاطب خاص + عکس 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا میداند،،،ظاهرا ک میگن کاربریش دست خالش بود اول🤐

آره اما یه جا دیگه گفته بود 25سالم هست 

الله و اعلم 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
2728

فاطمه خانوم. من از طریق اون تاپیک ارز که صبح زدید، وارد یه گروهی تو واتساپ شدم. که دوستمون لینک گذاشته بود. 

بعد اونجا مثل اینکه میگن معاملات در حجم کم کارمزد بالا میخوره و صرب نداره. باید حجم خرید بالا باشه. 

مدیر گروه گفت اگر کسی رو ندارید و بخواید من براتون خرید میکنم. پول بفرستید برای من، من انتقال میدم به کیف پول.

بنظرت میشه اعتماد کرد؟ یه گروه ۸۰ نفرس

چه کنم بنظرت؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
فاطمه خانوم. من از طریق اون تاپیک ارز که صبح زدید، وارد یه گروهی تو واتساپ شدم. که دوستمون لینک گذاش ...

نه به هیچ وجه اعتماد نکن گلم... 

برین پیش یکی که خودتون بشناسیدش.... 

الان حجم معاملات کیشو داره میره بالا.. 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻
نه به هیچ وجه اعتماد نکن گلم...  برین پیش یکی که خودتون بشناسیدش....  الان حجم معاملات ک ...

من اصلا کسی رو نمیشناسم. 

یعنی خودم بخوام ۶تومن خرید بزنم از چیزی نمیصرفه با وجود کارمزدها؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
من اصلا کسی رو نمیشناسم.  یعنی خودم بخوام ۶تومن خرید بزنم از چیزی نمیصرفه با وجود کارمزدها؟

از کسایی که تو کانال هستن بپرس که واسش پول فرستادین که خرید بزنن! 

فاطمه جون من ۸ داشتم دادم برام خرید کرد. 

یه تومن وینک، یه تومن ترون، دو تومن زیلیکا، دو تومن دوج کویین، دو تومن کاردانو

بعد انتقال داد به کیف پولم

حالا سوالم اینه... 

اسکرین میگیرم از کیف پولم اول که بگو کامل فرستاده؟  

دوم بگو که این سبد خرید خوبه؟

سوم بگو که احتمالا کلاهبرداری ازم هست؟

فاطمه عزیزم خیلی ممنون میشم جواب بدی سوالامو خیلی استرس دارم از کاری که کردم...

فاطمه جون من ۸ داشتم دادم برام خرید کرد.  یه تومن وینک، یه تومن ترون، دو تومن زیلیکا، دو تومن ...

درسته گلم... 

استرس نداشته باش... 

دیگه خیالت راحت کا تو کیف پولت.. 

ارزهاتم عاالی... 

من فقط کاردانو و زیلیکا ندارم... بقیه رو دارم... 

انشالا پر سود باشی... 

تا سه چهار ماه دیگه هر دو سود عاالی کنیم.. 

درسته گلم...  استرس نداشته باش...  دیگه خیالت راحت کا تو کیف پولت..  ارزهاتم عاالی ...

ینی کامل ریخته؟ نمیدونم چرا اون بالا زده ۲۶۲ دلار ضرب در قیمت دلار میکنم ۶ میلیون میشه. 

من که ۸ ریختم برای اون؟

ینی کامل ریخته؟ نمیدونم چرا اون بالا زده ۲۶۲ دلار ضرب در قیمت دلار میکنم ۶ میلیون میشه.  من که ...

کارمزد کم کرده دیگه... 

اره انشاءالله سود خوبی کنیم. 

نمیدونم شوهرم امروز تو دلمو خالی کرد. گفت من تو بورس وا دادم توام برداشتی پولاتو گذاشتی برا ارز، توام ضرر میکنی همشو. بعد گفت تو گروها تلگرام گفتم که ارز هم داره مث بورس میریزه و اینا...

کلا اعصابم داغون شد

اره انشاءالله سود خوبی کنیم.  نمیدونم شوهرم امروز تو دلمو خالی کرد. گفت من تو بورس وا دادم ...

نه عزیزم... 

مطمئن باش سود خوبی میکنی... 

2706