2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

داشتم😥ولی جدیدا خبری ازش نیست

کاربر نینی سایت یا همون....... 

خبری ندارین چیشد؟

دزسته رباته ولی خب دیگه

واقعا نون دلتون و میخورین ! اگه فکر کردین جایی دل کسیو شکوندین بی جواب میمونه کافیه ۱ سال صبر کنین ببینین همون بلا سر خودتون میاد...حتی بدتر:) 
2714
موضوع چی بود؟ من خبر ندارم ،،،واسه چی میگن دروغ گفتن😅

چون که کاربریش قبلا دست خالش بود... 

الان دست خودشه بش گفته بودن دروغ گفتی چون تو بعضی از تاپیکت گفتی 29 سالمه باز اینجا گفتی دانشجو ام واسه همون... 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻

ناچ تک و تنهام تو سایت

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
دروغ چی؟

و ت من با خواهرم دوقلو هستم 

شوهر هامون هم دوقلو 

الان من و خواهرم حامله هستیم 

توی تاپیک های دیگش بچه ها عکس گذاشتن یه جا گفته بود 29سالم هست یه جا 25

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
2706