2058
2079

نه والا من غريبم اينجا

تو زمينه اي كه تجربه و سررشته ندارم نظر نميدم.وقتي تو تاپيكي نظري نوشتم حتما قبلش ازش مطمئنم يا تجربه شو داشتم.اهل نظر دادن الكي نيستم.دوست ندارم اداي فيلسوفارو در بيارم مستقيم و ساده حرف ميزنم و به كسيم توهين نميكنم 😘

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
2050
موضوع چی بود؟ من خبر ندارم ،،،واسه چی میگن دروغ گفتن😅

چون که کاربریش قبلا دست خالش بود... 

الان دست خودشه بش گفته بودن دروغ گفتی چون تو بعضی از تاپیکت گفتی 29 سالمه باز اینجا گفتی دانشجو ام واسه همون... 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻

ناچ تک و تنهام تو سایت

ای خدا...!!!کاری بکن ناخدا چه بی رحمه...     زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛⇆ㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤㅤㅤ↻ 9:39 ●━━━━━━──
دروغ چی؟

و ت من با خواهرم دوقلو هستم 

شوهر هامون هم دوقلو 

الان من و خواهرم حامله هستیم 

توی تاپیک های دیگش بچه ها عکس گذاشتن یه جا گفته بود 29سالم هست یه جا 25

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دمیر و دیبا 😍
2082

فاطمه خانوم. من از طریق اون تاپیک ارز که صبح زدید، وارد یه گروهی تو واتساپ شدم. که دوستمون لینک گذاشته بود. 

بعد اونجا مثل اینکه میگن معاملات در حجم کم کارمزد بالا میخوره و صرب نداره. باید حجم خرید بالا باشه. 

مدیر گروه گفت اگر کسی رو ندارید و بخواید من براتون خرید میکنم. پول بفرستید برای من، من انتقال میدم به کیف پول.

بنظرت میشه اعتماد کرد؟ یه گروه ۸۰ نفرس

چه کنم بنظرت؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟   و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
1718