2726
عنوان

اشتباهاتی که تو دوران عقد و نامزدی داشتین و پشیمونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22368 بازدید | 370 پست
نا گفته نمونه من یه سری مادرشوهرم کل طایفه اش جمع بودن من رو تو گوه کرد در اورد منم دهنم رو باز کردم ...

ببین اینجا اگر سکوت میکردی حق رو به تو می دادن اینو بدون کسی که سکوت میکنه برنده است من قبلا شلوغ و حاضر جواب بودم ولی مدتیه سکوت میکنم اصلا در مورد هیچی حرف نمیزنم و می بینم خیلی بهتره من هم کار میکردم هم گاهی دری وری میگفتم و اصلا اجر و قرب نداشتم ولی الان کار نمیکنم حرف هم نمیزنم می بینم چقدر بهتره

نه آخه میدونی من اگه این سه هفته کامل نمیدیدمشون ک الان بیچاره بودم کلی دعوا داشتم ک چرا نرفتم ، من ...

من اوایل زنگ میزدم مثلا هفته ای ک نمیرفتم زنگ میزدم اما بعد دیگه گفتم بیخیال عادت میکنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدترین دوران عقد.هر چی زودتر سر خونه زندگی برید کمتر دعوا دارید و همش تو رفت و امدید.من خواهرم میگفت و میگفتم نه قسط و قرض داریم.همیشه دور بودن بهتره.کم حرف بودن بهتره.بد بودن یه جورایی توقع رو پایین میاره.

من عروس اولم وقتی عروس چهارمی اومد فهمیدم واای  سالها اشتباه کردم جاری کوچیکم ملکه وار می اومد ...

بیخیال.امروز با خواهر حرف میزدم که روش زندگی که خوبه ،گفت اگه قراره روش زندگیتو تغییر بدی روشی انتخاب کن که به روحیاتت بخوره و قبول داری .روش خودتو بساز .

گذشته ها رو فراموش کن  از حالا به بعد با روش خودت زندگی کن

❤️
2728
ببین اینجا اگر سکوت میکردی حق رو به تو می دادن اینو بدون کسی که سکوت میکنه برنده است من قبلا شلوغ و ...

یه جوری میگفت ک جواب نمیدادم فکر میکردن راست میگه.عمه و خاله و زن عمو و... کلی زن بودیم ک گفت.منم الان سرکار نمیرم اما چشم تو روش نبود ک من کارم میکردم نصف پولم خرج خرید خونه اون میشد.دلم خنک شد و فهمید دیگه نباید همچین کاری کنه‌.من اخلاقم خنده رو و به شوخی گرفتنه.بقیه فهمیدن ک من یهو دیگه منفجر شدم

ببین اینجا اگر سکوت میکردی حق رو به تو می دادن اینو بدون کسی که سکوت میکنه برنده است من قبلا شلوغ و ...

بعضی وقتا باید از خودت دفاع کنی .من جواب نمیدادم ولی هر چی میگذشت اونا جریح تر میشدن.شتید سر یه چیزای الکی

❤️
نمیدونم ما خانواده پسر نبودیم یا بلد نبودیم یا گیر یه سری ظالم افتادیم.ما جهاز و عروسی و خونه هم گرف ...

وای خدا نکشتت مردم از خنده😂😂😂دستتون درد نکنه لولو رو تبدیل به هلو کردین و فرستادین خونه ی بخت یکس دیگه

من صمیمی نشدم یعنی اونا یه جورین ولی من خیلی آسون گرفتم که کاش نمیگرفتم خصوصا عروسی 

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

از هر چیزی گذشتم.یلدایی،مهریه کم،وسایل حنابندون،زیر لفظی،.اشتباه محضه.نکن این کارو که بعدا حسرت بدل میمونی.هر کی ازدواج میکنه من حسرت میخورم بخاطر این چیزا

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛

من توعقدم مشکلی نبود که پشیمون بشم فقط جون خواهر ومادر همسرم ازازدواجمون راضی نبودن الان 7ساله که خونه ما نمیان یوقتایی از همسرم خجالت میکشم که بخاطر من از خواهر و مادرش محرومه

تو یکبار دنیا اومدی ویکبار هم زندگی خواهی کرد پس بخاطر حرف مردم درس نخون بخاطر حرف مردم ازدواج نکن بخاطر حرف مردم سختی نکش به خاطر حرف مردم زندگی نکن فقط فقط به خاطر دل خودت زندگی کن 
2706