2703
2553
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200360 بازدید | 2100 پست
احساس می کنم قدرنشناسید .پدر فقط کسی نیست که ما رو به وجود آورده.هرکسی مردونه برامون پدری کنه لیاقت ...

تجربه نکردی جانم

نمی‌دونی وقتی مامانت با کسی جز بابات توی اتاقه بند بند وجودت میلرزه و جز گریه کاری ازت برنمیاد

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم چی کار کردی با دخترت؟؟ پیشه خودته یا فرستادیش پیش باباش؟

پیش خودمه. منکه نمیزارم بره دیگه پیش پدرش. با شوهرم حسابی‌جنگیدم. حتی درخواست طلاق هم دادم ولی پشیمون شد و فعلا قول داده دیگه ایرادی‌نگیره به بودن بچه. مشاوره هم میریم خیلی تاثیرگذار بوده

عزیزم تاپیکات خوندم منتها قفل بودن''منم یکساله پسرمو ندیدم شهردیگه پیش پدرشه'باهمسرسابقم مشکلی برای ...

وای بمیرم برات عزیزم. من میفهمم دور‌بودن از بچه چه درد سختیه که هیچ چیزی نمیتونه درمونش کنه. از خدا میخام یه رحمی به دل شوهرت بندازه و بتونی در ارتباط باشی با بچه ات

سلام عزیزم.‌جواب دادم بخون

خداروشکر عزیزم..‌‌‌‌‌‌‌‌خیلیخوشحال شدم برات.. مهم اینکه دخترت کنار خودته.. انشالله شوهرت هم کم کم بهتر هم میشه.. خیلی تو تاپیکت انتقاد کردن ازت.. آفرین که اینقدر صبورانه جواب دادی.. من درکت میکنم..  انشالله همیشه کنار دخترت و شوهرت شاد و موفق باشی.. منم حضانت دخترم رو گرفتم.. یادته قبلا با هم صحبت کردیم

2714
خدا را شکر احسنت با خانواده اش چیکار می کنید؟ به نظرم اصلا برات مهم نباشه.

فعلا تصمیم گرفتیم مثل قبل بودنش را پنهان‌کنیم. شوهرم میگه نمیتونم بهشون بگم. منم سعی میکنم تمرکزم رو‌ی آرامش‌خودمون ۳ تا باشه تا نظرات خانواده اش. مهم اینه که روحیه دخترم خیلی بهتر شده شکرخدا

خداروشکر عزیزم..‌‌‌‌‌‌‌‌خیلیخوشحال شدم برات.. مهم اینکه دخترت کنار خودته.. انشالله شوهرت هم کم کم به ...

فدات بشم دوست من. تو تایپیک هایی که میزنم انتقاد زیاد میشم. به دوستای گلم هم حق میدم چون تو شرایط واقعی من قرار نگرفتن . مهم اینه که دلم سبک میشه وقتی میام نی نی سایت دردل میکنم و شاید بین اینهمه کامنت چندتایی باشه که راهو بهم نشون بده. همون به دنیایی می ارزه. 

من یادم نمیاد با شما حرف زده باشم. کجا چی گفتیم باهم؟

فدات بشم دوست من. تو تایپیک هایی که میزنم انتقاد زیاد میشم. به دوستای گلم هم حق میدم چون تو شرایط وا ...

قربونت برم خیلی مهربونی.. نمی‌دونم تاپیک شما بود یا من من شرایطمو گفتم .. جدا شدم و دخترم با خودم بود.. هفت سالش که تموم شد باباش اومد بگیرتش. خیلی استرس داشتم .. باهات حرف زدم. اون موقع دادگاهاش بود. گفتی نتیجه رو بهت بگم..ماله تقریبا یه ساله پیشه

فعلا تصمیم گرفتیم مثل قبل بودنش را پنهان‌کنیم. شوهرم میگه نمیتونم بهشون بگم. منم سعی میکنم تمرکزم رو ...

سلام استارتر عزیز 

تاپیکاتو خوندم با توجه به شرایطت فقط یه راه حل به ذهنم رسید 

خیلی متاسفم که اینو میگم حتی تایپ کردنش هم برام سخته

به نظر من به فامیلای همسرتون بگین که دخترتونو به تازگی به فرزندی گرفتین یا مثلا بگین دختر یکی از اشناهاتونه که پدر و مادرش فوت کردن اوردینش پیش خودتون یا شرایط زندگیشون بد بوده شما اوردینش پیش خودتون

امیدوارم مشکلاتتون حل بشه❤

2706