2703
2553
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200358 بازدید | 2100 پست
اونوقت من اینقدر اینجا بدبین شدم فکرمیکنم طرف قاچاقچی دختری چیزیه😅باور کن اینقدر اینجا ازمرگ یه در ...

نه عزیزم 😘

دنیا هنوز خیلی قشنگه و ادمای مهربون زیادن

من که واقعا لذت بردم از کامنت این خانوم😍😍😍

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
[QUOTE=190386172]نه عزیزم 😘 دنیا هنوز خیلی قشنگه و ادمای مهربون زیادن من که واقعا لذت بردم از کامنت ...

دقیقا 

ادم دوست داره خیر برسونه 

ولی اختیار نداره 

یکی شرایطشو داره 

دلشم خدا بهش داده احسنت 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی آمین🤲پدرشوهرم خیلی وقته تاوان کارشو تو این دنیا پس داد.و رفت .چند سال پیش شوهرم منو کتک زد منم ...

خدااااا لعنتشون کنه خداروشکر ک پس داد ولی نباید فراموشی میگرفت تا میفههمید جزای این کاراشه.. یادمه چندین سال پیششش ینی حدودااا شاید ۲۰یا ۳۰ ساال پیش میگفتن ی زن اشغااااااال افتاده بود تو زندگی خاله شوهرم ک میگفت شوهرش با ۴ بچه کوچیک ای زنه رو ول کرد و رفت ب امان خدااااا خاله شوهرمم با بدبختییییی و کلفتی یکم پول در میورد خرج بچشو میداد حتی طلاقشم نمیداد خلاصهه میگفتن خیلیییی زنی ک اومده ک بود خونشو خراب کرده بود زجرش داد ولییی چوب خدا صداااا ندازه برا همینه بقران قسم مادرشوهرم میگف بعد ۱۸ سال زنه خود ب خود ی مریضی سخت گرفت ک حساب کنننن دور از جون بدنش کرم تولید میکرد و از بدنش کرم میزد بیرون ینی ناشناخته بود بیماریش ک میگفت توی ی خونه زندانی بود هی سم پاشیش میکردن😱 و اخرشم مرد و بعد ۱۸سال شوهرش برگشت رو زندگیش ولی گردنش خورد ک بعد ۱۸ سال برگشته بود.. ولی میخام بگم خدااااروشکر ک تاوان پس داد زن کثیف و رفت روزی تمام ادمای ظالم باشه اینجور برن

الان اینا مایه تفاخر بود؟موفق باشید .من طرف بحثم شما نبودی ترجیح میدم دیگه جوابتو ندم.ریپلای نکن.سعی ...

نخیر در جواب شما که فرمودی معلوم نیست کی هستی اینا رو گفتم . 

اولا اگه نمیخوای کسی ریپلای کنه اولش که گفتم... نباید اینجا نظر بدی . 

دوما بازم اگه نمیخوای کسی ریپلای کنه ، سکوت کن.  یعنی نمیشه که خودت حرفاتو بزنی و بگی جوابمو ندین  .

سوما شما در یک زندان ذهنی هستی. اونم به این دلیله که دوست نداری به اصطلاح کم بیاری. برات مهم نیست که یک دنده یا جاهل دیده بشی، فقط نباید کم بیاری. از این رو مدام صحبت رو به حاشیه میکشونی یا سفسطه میکنی. خب اینم یه نوع سبک زندگیه ولی اگر کسی به دید جاهل یا یکدنده بهت نگاه کرد دیگه نباید ناراحت بشی! 

من اگه جای شما بودم همون اول میگفتم عه؟ خوب من معنی روشنفکر یا فمینیسم رو اشنباه متوجه شدم مرسی که گوشزد کردی میرم تحقیق میکنم . تمام. 

ببین کدوم نوع طرز برخورد نشاندهنده بلوغ فکریه؟ 

شب به خیر . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2456
سلام عزیزم. ممنون که بدون هیچ ملاحظه ای نظرتو دادی. بعد از خوندن ۳ بار کامنتت  یه سری حرفاتو قب ...

دل رو بزنید به دریا تا مادرشوهرت بره به همه بگه تو دختر داری هرچی هم بشه که بشه مثلا اون ها می خوان چیکارتون کنن شما رو بکشن؟ با این وضع دخترت رو بزرگ نکن گناه داره به والله.فقط دو سه روز صدا تو فامیل بلند میشه بعد همه چیز می خوابه. برید خودتون رو لو بدید بهتر از اینه که دخترت اینجوری بزرگ بشه اونجا تو دست نامادریش اینجا هم تو دست ناپدریش گناه داره دلم براش میسوزه شما بدترین ضربه رو دارید به بچه تون میزنید اگر در آینده براش اتفاقی افتاد همه ی شما مقصرید.خدالعنت کنه شوهرت سابقت رو که ذره ای بچه اش براش مهم نیست وگرنه این بیچاره اینجوری آواره نمی شد.فقط خدا می دونه این دختر چه دردی رو داره تحمل می کنه و فردا چه جوری می خواد تو جامعه سری در بیاره.

2714
خانواده شوهرت سادیسم جدا کردن مادر از بچه داشتن🙄

عزیزم برا زن برادرشوهرم که فوت شده کلا بچه هاش و گرفتن واز خونه بیرونش کردن تازه بهش تهمت هم زدن که اگه اینجا بمونی باردار میشی.😑ولی قضیه من فرق میکنه پسرم و ازم گرفتن که خودم با پای خودم برگردم .چون رفته بودم قهر .شگردشون اینه فک میکنن اگه بچه رو بگیرن .مادربه خاطر بچه اش برمیگرده سر خونه زندگیش.بدون هیچ دردسری..

زندگی هیچوقت اندازه تنم نشد .حتی وقتی خودم برای خودم بریدم و دوختم...
نخیر در جواب شما که فرمودی معلوم نیست کی هستی اینا رو گفتم .  اولا اگه نمیخوای کسی ریپلای کنه ...

من میدونم چی دارم میگم .شما اصرار داری معلم همه باشی و باید یاد بگیری که بر این اصرار نمونی و پافشاری نکنی ک بگی همه چیز دانی .دوما کسی میاد نظر میده طرف صحبتش استارتره.اگر من شمارو ریپلای میکردم حق داشتی بیای جوابمو بدی .در نتیجه شما فردی هستی ک دوست داری همه تاییدت کنن ک بیشتر میفهمی و اینکه بسیار علاف ک وقت میزاری با کسی ک اصلا با شما حرفی نداره کشمکش میکنی .ازین ببعد جوابتو نمیدم چون جواب ابلهان خاموشیست

اونوقت من اینقدر اینجا بدبین شدم فکرمیکنم طرف قاچاقچی دختری چیزیه😅باور کن اینقدر اینجا ازمرگ یه در ...

نه عزیزم قاچاقچی دختر چیه😂 اگه این خانم واقعا نیاز داشته باشه آدرس محل کار و زندگیمو میدم بیاد تحقیق کنه بالاخره مادره حق داره مطمئن باشه

اطلاعات غلط ندید قیومیت با حضانت فرق داره حضانت بچه بعد از مرگ پدر با مادره ولی قیم نمیتونه مادر باش ...

وقتی مادر هیچ کاره بوده خیلی راحت پدر بزرگ قیومیت به عهده گرف  بچه ها در حالی که پیش مادر زندگی میکردن   اطلاعات غلط ندادم  قیکم هر کس که باشد  همه کار اون در اصل 

وقتی مادر هیچ کاره بوده خیلی راحت پدر بزرگ قیومیت به عهده گرف  بچه ها در حالی که پیش مادر زندگی ...

شما گفتین حضانت رو براحتی آب خوردن میتونه بگیره بهتره جمله تون رو دوباره بخونین،من نمیگم قیومیت چیزی هست یا نیست من فقط خواستم بگم بعد از فوت پدر،حضانت قطعا با مادر هست اما قیومیت نه

2706