2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200394 بازدید | 2100 پست
چه تفکر ترسناکی، بیچاره خواهرزاده ات، قلبم پاره شد😭چرا پسر به مادر ربطی نداره؟؟؟،یعنی به محبت مادر ...

پسرش همون اول بابایی بود.منظورم از ربط ندلشتن ک دیگه پیشش نیس .خودش بودن با پدرش ترجیح میده چون خواهرم کلا تو حالت افسردس وحوصله کسی نداره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقت کردین ۹۰ درصد زوجینی که طلاق گرفته اند بچشون دختره ، پس نتیجه میگیریم مرد عاشق بچش پسر میشه ، ای ...

عجب 

به نتیجه ی علمی جالبی رسیدین شما 

خدا خیرتون بده اینقدر وقت و انرژی صرف مطالب و تئوری های مهم میکنید و یک جامعه رو از دغدغه نجات میدید.... 

خدایا به همه ی ما شفا بده.... 

آن کیست که از روی کرم با ما وفاداری کند... 
نه اینطور نیست پدر فوت بشه  قانونی پدر پدری میتونه حضانت بچه رو به راحتی اب خوردن بگیره و قیم ب ...

اطلاعات غلط ندید قیومیت با حضانت فرق داره حضانت بچه بعد از مرگ پدر با مادره ولی قیم نمیتونه مادر باشه و پدربزرگش قیمش میشه

2731

من ی دایی داشتم با ۳ تا بچه طلاق گرفت دو تا دختر ی پسر ۲بار ازدواج کرد خانمهاش راه نمیومدن به بچه ها تا اینکه یکی گفت خیلی ها هستن بخاطر بچه دار نشدن از همسرانشون جدا شدن رفت تو مراکز ناباروری یک خانمیو پیدا کرد ،،الان ۱۵ ساله بچه ها رو رو چشماش نگه میداره دو تاشون ۱۰ ساله بودن یکیشون ۶ ساله اومد الان مامان مامان از زبونشون  نمیوفته 

من نمیگم مادر خوبی هستم. اگه خوب بودم که تو تصمیمی که برای جدا شدن از پدرش گرفتم بچم رو هم در نظر می ...

بخدا قسم داری اشتباه میکنی که آین طفل معصوم رو انکار میکنی به مادر شوهر از خدا بی خبرت بگو من بچه رو بهمه نشون میدم عکسش رو بزار پروفایل قربون صدقش برو 

اگه قراربود بچت رو نگه داری نباید ازدواج میکردی عزیزم دختر بچه رو بردی زیر دست ناپدری اونم ناپدری که نمیخواد بچت توزندگیتون باشه

برات دعا میکنم انشاءالله مشکلت حل و دلتون پرازشادی بشه

یادخدا آرامش دهنده قلبهاست خداجونم خودت رو ازمن نگیر
2738
اجر شما از مادر خیییییلی بیشتره ‌... یه دختری تو فامیل جاری ام هس خییییلی خوشگله ولی مادرش قیافه اش ...

ممنون عزیزدلم بله درسته بعدازبچه دارشدن کارم سخت تر میشه ومیرم زیر ذره بین

خدایا شکرت شکرت شکرت
من دو روزه دارم این تاپیک رو میخونم تک تک نظرا رو خوندم رفتم تاپیک های قبلی استارتر رو‌خوندم به نظ ...

سلام عزیزم. ممنون که بدون هیچ ملاحظه ای نظرتو دادی. بعد از خوندن ۳ بار کامنتت  یه سری حرفاتو قبول دارم ولی... عزیزم من که همه اتفاقای  و قول و قرارهای زندگیمو تو تاپیک هام نگفتم که بدونی چه اتفاقایی افتاد که شوهر سابق و شوهر فعلیم حاضر شدم بچه بیاد پیش من؟ درسته من قرار بود بچمو نیارم ولی دلم نمیخاست از چشم همه پنهونش کنم. دلم میخاست همه بدونن من بچه دارم نه اینکه به عنوان یه دختر جا بزنن منو. اونا بدون مشورت با من در‌مورد زندگیم به اقوامشون گفتن و این خیلی برام سنگین تموم شد. 

من عذاب وجدان دارم. زیاد هم دارم‌ برای همین هم هست که همیشه به همه میگم اشتباه منو تکرار نکنین. بخشیدن خیانت خیلی راحت تر از دیدن آوارگی و بدبختی بچه اته. 

بچه ها . دوستای خوبم. عزیزای دلم . من غلط اضافه کردم جدا شدم با وجود بچه. شما این اشتباهو تکرار نکنین. 

شوهر من وقتی دید بچه هر بار که میاد کتک خورده است خودش اصرار‌کرد بریم با پدرش حرف بزنیم. ولی تا بچه اومد پشیمون شد. من سر کسی‌رو کلاه نذاشتم. 

توروخدا بچه ها تا وقتی چیزی از کسی نمیدونید قضاوتش نکنید. وقتی درداشو با تمام وجود تجربه نکردین در معرض اتهام قرارش ندین😭 

از همتون التماس دعا دارم. اوضاع دخترم روبراه بشه. گناه داره بچم. من به عنوان یه مادر دیگه روی خوش زندگی رو ندیدم. همیشه یه درد سنگین روی قلبمه. دعا کنید بتونم جلوی همه سختی ها بیاستم و آینده بچمو بسازم. 

از همتون ممنونم 💕

2706