2737
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200394 بازدید | 2100 پست
ممنونم که بهم روحیه میدی. خدا به حق همین روزها و شب‌های عزیز، دستت رو توو سختی‌ها و مشکلات بگیره

قربونت برم عزیزم.

من خودم بچگی سختی داشتم حالا که عاقل شدم به مادرم میگم چرا همون موقع که من بچه بودم طلاق نگرفتی میگه به خاطر من 

ولی من الان بزرگ شدم و میگم اگر جای مادرم بودم صد در صد جدا میشدم.

برات دعا میکنم بهترینا نصیبت بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسال بعد طلاقت ازدواج مجدد کردی؟من ۶ ساله ک‌شوهرم فوت شذن و ی دختر ۶ ساله دارم.کلا بخاطرش قید ازدواجو‌زدم.بااینکع کلی خاستگار دارم و‌میگن مشکلی با بچم‌ندارن.واقعا سخته شرایطت.ولی خو بنظرم میذاشتی پیش باباش بمونع بهتر بوذ.هرچی باشه اون پدر واقعیش هست و دوسش داره

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2728
کارمو ول کردم. آخه شوهرم اصلا دوست نداشت کار کنم‌ اللن دیگه نه سرمایه ای دارم و نه دیگه مشتری دارم‌ ...

شوهرت دوست نداره کار کنی ، شوهرت دوست نداره که پاره تنت رو پیش خودت نگه داری ، واقعا شوهر داشتن میارزه به اینکه همه چیز رو از دست بدی ؟

وقتی ارایشگری بلد باشی بازهم میتونی کارت رو شروع کنی . باز هم میتونی مشتری بگیری . از بچه ات نگذر . شوهر گیر میاد ولی بچه ، همه جان ادمه 

۱۵  سالگی ازدواج کردم ۶ ماهه باردار بودم  شوهرم فوت کرد  بچه رو ازم گرفتن  منم&n ...

منم باردار بودم ک‌شوهرم فوت شذ.ولی ذخترم پیش‌خودمه.و مرتب در ارتباطم با خانواده‌شوهرم.چقذ بعضی ها سنگ دلن😓

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2738

بمیرم واسه دلش.میفهممش😭چون مامان بابای منم دارن جدامیشن 😭دیشب تاپیک زدم التماس کردم پربازدید کنن و واسم دعاکنن اما واسه هیچکس مهم نبود 😭خیلی احتیاج داشتم بهتون دیشب 😔💔

میشه لطفا یه صلوات واسه زندگیم بفرستین؟ خانواده همسرم دارن زندگیمو ازهم میپاشن...

استارتر عزیز ،خدا به حق مادری حضرت زهرا ،گره این کار رو بازکنه و خودش به بهترین شکل ممکن مشکلتون رو حل کنه

برای شما و دخترتون زندگی خوب و آرومی آرزومیکنم🌹🌹🌹

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل الفرجهم

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
کارمو ول کردم. آخه شوهرم اصلا دوست نداشت کار کنم‌ اللن دیگه نه سرمایه ای دارم و نه دیگه مشتری دارم‌ ...

خوب پس ، با شوهرت بساز دلش رو بدست بیاره،  صرفا برا دخترت ، سخته اما همه جوره باهاش کنار بیا ، 

بمیرم واسه دلش.میفهممش😭چون مامان بابای منم دارن جدامیشن 😭دیشب تاپیک زدم التماس کردم پربازدید کنن و واسم دعاکنن اما واسه هیچکس مهم نبود 😭خیلی احتیاج داشتم بهتون دیشب 😔💔

میشه لطفا یه صلوات واسه زندگیم بفرستین؟ خانواده همسرم دارن زندگیمو ازهم میپاشن...
2706