2737
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200393 بازدید | 2100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسالشه طفلک .ولی پیش پدرخودش جاش امن تر بوده اشتباه کردی اوردی پیش ناپدربش

دارم رژیم کتوژنیک میگیرم من میتونم از شرررررراین چربیاااا خلاص بشم .۲۶سالمه مادردوتا ورجکم 😘😘😘😘😘لایک نکنید لطفااااااااحتی شما دوست عزیز 😜😜😜😜😜
2731

با اینکه دخترم بی نهایت مهربونه و‌ بهش محبت میکنه. میگم خدایا این چطور دلش میاد بگه ببر این‌بچه رو😭😭😭 

بخدا روزگار ندارم چندماهه. همش قهر‌ میکنه. حرف نمیزنه‌ دل بچم خونه. میگه از وقتی من اومدم باهم دیگه خوب نیستین. امشب میگه مامان یه غمی هست توی سینه ام که فکر میکنم قلبم درد میگیره باهاش... چرا من هرجا میرم یکی ناراحت میشه از بودنم😭 طفلی اون طرف هم میره زن باباش قیافه میگیره براش

چرا دختر بچه رو بردی زیر دست ناپدری؟؟؟نمیتونستی بخاطر بچه ات ازدواج نکنی دیگه؟یا حداقل پیش باباش یهت ...

ب خاطر بچش ازدواج نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟تنهایی تاچندسال زندگی کنه؟؟مگه ادم چنددفعه زندگی میکنه ک بخواد تنها بمونه؟؟؟عجبا

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2738
با اینکه دخترم بی نهایت مهربونه و‌ بهش محبت میکنه. میگم خدایا این چطور دلش میاد بگه ببر این‌بچه رو😭 ...

اگر میتونی باهمسرت برید پیش ی مشاور خوب

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
با اینکه دخترم بی نهایت مهربونه و‌ بهش محبت میکنه. میگم خدایا این چطور دلش میاد بگه ببر این‌بچه رو😭 ...

بیچاره بچه💔

اینجا ناپدری اونور نامادری

هیچکدوم به فکر بچه نبودین این وسط؟

کسی مخالفه ریپلای نکنه که بدحور عصبیم

هر کدوم به فکر دل خودشون بودن فقط 

همون دیگه من الان دارم میسازم ولی ذره ذره آب میشم به خاطر بچهام موندم با شوهرم که فردا چنین مشکلاتی پیش نیادمنکه خودم سوختم حداقل بچهام نسوزن

دارم رژیم کتوژنیک میگیرم من میتونم از شرررررراین چربیاااا خلاص بشم .۲۶سالمه مادردوتا ورجکم 😘😘😘😘😘لایک نکنید لطفااااااااحتی شما دوست عزیز 😜😜😜😜😜

واااااای توروخدا با بچه این کارارو نکنید

ای کاش قبل ازدواج مطمئن میشدید از تصمیم همسرتون 

یا ازدواج نمیکردید

توروخدا بچه هارو سرخورده نکنید بخاطر خودتون😔

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤
ب خاطر بچش ازدواج نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟تنهایی تاچندسال زندگی کنه؟؟مگه ادم چنددفعه زندگی میکنه ک بخواد تنها بم ...

بچه مسئولیت داره وقتی مادری حق نداری بخاطر صرفا شوهر داشتن بچه رو با احساس سربار بودن بزرگ کنی دلش شوهر و عشق و حال میخواد بچه رو میذاشت پیش باباش اگه خیلی مهر مادریش گل کرده جدا بشه چون اینروزا بچه رو دست پدرم نمیشه سپرد علی الخصوص دخترو

2706