2410
2553
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

200358 بازدید | 2100 پست

بچه ها. نمی‌دونم چقدر در جریان زندگی منید. اگه تاپیک های قبلمو‌ بخونید متوجه میشین قضیه از چه قراره.

من باا هزار مکافات موفق شدم دخترمو بیارم پیش خودم. یعنی از باباش گرفتمش. ولی شوهر جدیدم نمیتونه کنار بیاد با اینکه اول کار خودش پیشنهاد داد برم‌با بابای بچه صحبت کنم و راضیش کنم بچه بیاد پیش ما. 

الان همش قهره. میگه چرا بچه اینجاست. بخدا کم آوردم

بگو.روز اول میخاستی فکراتو بکنی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخود کرده  اول موافقت کرده الان حرف میزنه عی بابا

مانکن های زیبا ❤ گروه قرمز❤شروع ۲۶ تیر ۴۰۲ ،وزن اولیه ۷۰، هدف اولیه۶۵،هدف نهایی ۵۰،من یه بار تونستم بازم میتونم یه باربی خوشگل بشم😍🤭
2720

طفلی بچه نمیتونم قضاوتت کنم ولی من بودم حتما بچمو انتخاب میکردم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2714

من جاي شما بودم طلاق ميگرفتم

لطفا بچه رو پس نده

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

نمیدونم ولی کاش خانومایی ک تواین شرایطن قبل عقد تعهد محضری بگیرن..امیدوارم مشکلت حل بشه عزیزم

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2706