2091
2079
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 194547 بازدید | 2100 پست
خانواده شوهرت سادیسم جدا کردن مادر از بچه داشتن🙄

عزیزم برا زن برادرشوهرم که فوت شده کلا بچه هاش و گرفتن واز خونه بیرونش کردن تازه بهش تهمت هم زدن که اگه اینجا بمونی باردار میشی.😑ولی قضیه من فرق میکنه پسرم و ازم گرفتن که خودم با پای خودم برگردم .چون رفته بودم قهر .شگردشون اینه فک میکنن اگه بچه رو بگیرن .مادربه خاطر بچه اش برمیگرده سر خونه زندگیش.بدون هیچ دردسری..

زندگی هیچوقت اندازه تنم نشد .حتی وقتی خودم برای خودم بریدم و دوختم...
نخیر در جواب شما که فرمودی معلوم نیست کی هستی اینا رو گفتم .  اولا اگه نمیخوای کسی ریپلای کنه ...

من میدونم چی دارم میگم .شما اصرار داری معلم همه باشی و باید یاد بگیری که بر این اصرار نمونی و پافشاری نکنی ک بگی همه چیز دانی .دوما کسی میاد نظر میده طرف صحبتش استارتره.اگر من شمارو ریپلای میکردم حق داشتی بیای جوابمو بدی .در نتیجه شما فردی هستی ک دوست داری همه تاییدت کنن ک بیشتر میفهمی و اینکه بسیار علاف ک وقت میزاری با کسی ک اصلا با شما حرفی نداره کشمکش میکنی .ازین ببعد جوابتو نمیدم چون جواب ابلهان خاموشیست

از تمام صمیمیت های بیجایی ک با ادم های بیجا داشتم از خودم معذرت میخوام.
اونوقت من اینقدر اینجا بدبین شدم فکرمیکنم طرف قاچاقچی دختری چیزیه😅باور کن اینقدر اینجا ازمرگ یه در ...

نه عزیزم قاچاقچی دختر چیه😂 اگه این خانم واقعا نیاز داشته باشه آدرس محل کار و زندگیمو میدم بیاد تحقیق کنه بالاخره مادره حق داره مطمئن باشه

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
اطلاعات غلط ندید قیومیت با حضانت فرق داره حضانت بچه بعد از مرگ پدر با مادره ولی قیم نمیتونه مادر باش ...

وقتی مادر هیچ کاره بوده خیلی راحت پدر بزرگ قیومیت به عهده گرف  بچه ها در حالی که پیش مادر زندگی میکردن   اطلاعات غلط ندادم  قیکم هر کس که باشد  همه کار اون در اصل 

وقتی مادر هیچ کاره بوده خیلی راحت پدر بزرگ قیومیت به عهده گرف  بچه ها در حالی که پیش مادر زندگی ...

شما گفتین حضانت رو براحتی آب خوردن میتونه بگیره بهتره جمله تون رو دوباره بخونین،من نمیگم قیومیت چیزی هست یا نیست من فقط خواستم بگم بعد از فوت پدر،حضانت قطعا با مادر هست اما قیومیت نه

نه عزیزم قاچاقچی دختر چیه😂 اگه این خانم واقعا نیاز داشته باشه آدرس محل کار و زندگیمو میدم بیاد تحقی ...

عزیزم شوخی بود🌹😂حای اینکه فکرم کردی کلی ثواب کردی خداخیرت بده

قدیما کسی توسایت حرف بی‌ربط وبد میزد توفکراین بودیم این کاربر مرد یازن؟! الآن توفکراینیم اصلا طرف آدمه!!!  .
احساس می کنم قدرنشناسید .پدر فقط کسی نیست که ما رو به وجود آورده.هرکسی مردونه برامون پدری کنه لیاقت ...

تجربه نکردی جانم

نمی‌دونی وقتی مامانت با کسی جز بابات توی اتاقه بند بند وجودت میلرزه و جز گریه کاری ازت برنمیاد

2051

سلام عزیزم خوبی چیشد دختره گلت 

😎 وزن اولیه 17 اسفند 103 کیلو 12 تیر وزن 82 کیلو 😍 وززن هدف 70😍😍 کم مونده تا هدفم 😍 ♥️از وقتی شناختمت و باهات اشنا شدم فهمیدم فرشته ها هم میتونن مرد باشن حضرت یار♥️🌎😎دنیای من خانوادمن هاپوم و همسر و دخترم 😍اعتقاد دارم باید انسان باشیم نه آدم .. من عاشق حیواناتم عاشق مهربونی و خوبی کردن عاشق انسان هام زندگی قشنگه فکر اینده نباشیم تو حال زندگی کنیم 😍♥️راجب حیوانات سوال داشتید بپرسید بلد باشم حتما راهنمایی میکنم 😍♥️🎈(سگ نجس نیست خدا هیچ موجودی نجس به وجود نمیاره😍 گربه ها چنگ نمیندازن یا بازی میکنن یا دفاع میکنن از خودشون😍🥺)با کسی بحث نمیکنم سر حیوان دوست بودنم زندگی خودمه بیاید همه سرمون تو زندگی خودمون باشه 😄⭐
عزیزم چی کار کردی با دخترت؟؟ پیشه خودته یا فرستادیش پیش باباش؟

پیش خودمه. منکه نمیزارم بره دیگه پیش پدرش. با شوهرم حسابی‌جنگیدم. حتی درخواست طلاق هم دادم ولی پشیمون شد و فعلا قول داده دیگه ایرادی‌نگیره به بودن بچه. مشاوره هم میریم خیلی تاثیرگذار بوده

عزیزم تاپیکات خوندم منتها قفل بودن''منم یکساله پسرمو ندیدم شهردیگه پیش پدرشه'باهمسرسابقم مشکلی برای ...

وای بمیرم برات عزیزم. من میفهمم دور‌بودن از بچه چه درد سختیه که هیچ چیزی نمیتونه درمونش کنه. از خدا میخام یه رحمی به دل شوهرت بندازه و بتونی در ارتباط باشی با بچه ات

2104
سلام عزیزم.‌جواب دادم بخون

خداروشکر عزیزم..‌‌‌‌‌‌‌‌خیلیخوشحال شدم برات.. مهم اینکه دخترت کنار خودته.. انشالله شوهرت هم کم کم بهتر هم میشه.. خیلی تو تاپیکت انتقاد کردن ازت.. آفرین که اینقدر صبورانه جواب دادی.. من درکت میکنم..  انشالله همیشه کنار دخترت و شوهرت شاد و موفق باشی.. منم حضانت دخترم رو گرفتم.. یادته قبلا با هم صحبت کردیم

خدا را شکر احسنت با خانواده اش چیکار می کنید؟ به نظرم اصلا برات مهم نباشه.

فعلا تصمیم گرفتیم مثل قبل بودنش را پنهان‌کنیم. شوهرم میگه نمیتونم بهشون بگم. منم سعی میکنم تمرکزم رو‌ی آرامش‌خودمون ۳ تا باشه تا نظرات خانواده اش. مهم اینه که روحیه دخترم خیلی بهتر شده شکرخدا

خداروشکر عزیزم..‌‌‌‌‌‌‌‌خیلیخوشحال شدم برات.. مهم اینکه دخترت کنار خودته.. انشالله شوهرت هم کم کم به ...

فدات بشم دوست من. تو تایپیک هایی که میزنم انتقاد زیاد میشم. به دوستای گلم هم حق میدم چون تو شرایط واقعی من قرار نگرفتن . مهم اینه که دلم سبک میشه وقتی میام نی نی سایت دردل میکنم و شاید بین اینهمه کامنت چندتایی باشه که راهو بهم نشون بده. همون به دنیایی می ارزه. 

من یادم نمیاد با شما حرف زده باشم. کجا چی گفتیم باهم؟

فدات بشم دوست من. تو تایپیک هایی که میزنم انتقاد زیاد میشم. به دوستای گلم هم حق میدم چون تو شرایط وا ...

قربونت برم خیلی مهربونی.. نمی‌دونم تاپیک شما بود یا من من شرایطمو گفتم .. جدا شدم و دخترم با خودم بود.. هفت سالش که تموم شد باباش اومد بگیرتش. خیلی استرس داشتم .. باهات حرف زدم. اون موقع دادگاهاش بود. گفتی نتیجه رو بهت بگم..ماله تقریبا یه ساله پیشه