2058
2075
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

194125 بازدید | 2099 پست

بچه ها. نمی‌دونم چقدر در جریان زندگی منید. اگه تاپیک های قبلمو‌ بخونید متوجه میشین قضیه از چه قراره.

من باا هزار مکافات موفق شدم دخترمو بیارم پیش خودم. یعنی از باباش گرفتمش. ولی شوهر جدیدم نمیتونه کنار بیاد با اینکه اول کار خودش پیشنهاد داد برم‌با بابای بچه صحبت کنم و راضیش کنم بچه بیاد پیش ما. 

الان همش قهره. میگه چرا بچه اینجاست. بخدا کم آوردم

من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

من در جریان نیستم ولی بچه ت دختره سعی کن بمونه پیش پدر خودش

امروز ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ از امروز تصمیم گرفتم هیچ موقع هیچ موقع با هیچ کسی دعوا نکنم و بی احترامی ممنوع ، این یه قانون تو زندگی منه ، احترام به دیگران احترام به شخصیت خودمه ، احترام میذارم و آروم صحبت میکنم ، هیچکسی صدای بلند منو نمیشنوه ، من رؤیام بهترین ورژن شخصیت خودم.

من جاي شما بودم طلاق ميگرفتم

لطفا بچه رو پس نده

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم 
2062

نمیدونم ولی کاش خانومایی ک تواین شرایطن قبل عقد تعهد محضری بگیرن..امیدوارم مشکلت حل بشه عزیزم

انتقال جنینم منفی شد😭😭😭واسم دعاکنید                       ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2051

چندسالشه طفلک .ولی پیش پدرخودش جاش امن تر بوده اشتباه کردی اوردی پیش ناپدربش

دارم رژیم کتوژنیک میگیرم من میتونم از شرررررراین چربیاااا خلاص بشم .۲۶سالمه مادردوتا ورجکم 😘😘😘😘😘لایک نکنید لطفااااااااحتی شما دوست عزیز 😜😜😜😜😜