2410
2553
عنوان

کارگاه های مادر و کودک پیله

| مشاهده متن کامل بحث + 5852 بازدید | 195 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

بچه ها من مشاور تربیتی و سلامت روانی کودکان هستم البته تازه فارغ التحصیل شدم.میخواستم کانال که درست کردم به اسم کودک باهوش به شما معرفی کنم. تو این کانال مطالب جالبی راجع به رفتار کودکان تو سنین پایین، رفتار و تربیت کودکان، مسائل مربوط به هوش کودکان، قصه های کودکانه، کلیپ و تصویر و ... خوشحال میشم من رو تو این راه کمک کنین و بی نهایت ممنون میشم سر به ما بزنین

مشاور تربیتی و رفتاری کودکان / کودکان امروز، والدین فردا

بچه ها من مشاور تربیتی و سلامت روانی کودکان هستم البته تازه فارغ التحصیل شدم.   

میخواستم کانال که درست کردم به اسم کودک باهوش :koodakebahoosh به شما معرفی کنم. تو این کانال مطالب جالبی راجع به رفتار کودکان تو سنین پایین، رفتار و تربیت کودکان، مسائل مربوط به هوش کودکان، قصه های کودکانه، کلیپ و تصویر و ... خوشحال میشم من رو تو این راه کمک کنین و بی نهایت ممنون میشم از نظراتتون ما رو بی بهره نزارین

مشاور تربیتی و رفتاری کودکان / کودکان امروز، والدین فردا

اگه با باز شدن مدارس و مهد کودک ها نگرانی که کودک عزیزت بیمار شه یا کرونا و آنفولانزا رو به خونه بیاره حتما سیستم ایمنیشو تقویت کن. ما به شما شربت ردکولد رو توصیه می کنیم. ردکولد یه محصول دانش بنیان و کاملا طبیعه، از عصاره عناب و شیرین بیان ساخته شده و سرشار از ویتامین ها و ترکیبات ضد ویروس هست. این شربت خوش مزه هم تو کانادا ثبت شده و هم تو ایران مجوز داره و حتی برای پیشگیری و درمان کرونا هم توصیه شده. توی تمام داروخانه ها هم موجود هست. اینم لینک خرید آنلاین: http://pasarpharma.com/product/redcold/

2706