1874
2079
عنوان

افطاری نذری امروزمون + عکس 😍😍

535 بازدید | 19 پست

بچه ها تو تاپیک های قبلی گفتم به نیت شهید ابراهیم هادی افطاری نذر کردم که خدا حاجتمو بده و داد 😍❤️❤️❤️

و من امروز نذرمو ادا کردم انشالا مورد قبول خدا باشه.... 

خدایا شکرت ❤️🌹

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻

وای قبول باشه..................................................................حاجت روا شدنت هم مبارک..............................................

من همواره مثبت شاد و خوشبخت هستم الهی شکر.............................خداوند هر روز  مرا با معجزاتش شگفت زده می کند الهی شکر...............................بهترین روزهای زندگیم در راهه الهی شکر.....................خیروخوشی از هر طرف وارد زندگی من می شود........................الهی شکر.............................یا امام رضا(ع) التماس دعا.................یا امام رضا(ع)................

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

قبول باشه عزیزم💗

عاشق اون خاطراتی م که 💞                                               تصادفی از ذهنم عبور میکنه و باعث لبخندم😊میشه                   goftino.com/c/r0c8Kb                                                         
2050

قبول باشه 

میدونین چیه؟؟ من زندگی رو به یه جاده تشبیه میکنم که باید تا اخرشو بری، ممکنه زمان طی کردنش خسته بشی ولی اگر نکته های مثبتشو ببینی میتونی نهایت لذتو از جاده ببری، بابت اتفاقای کوچيک ناراحت نشو و تو عرض زندگی نکن و طول زندگیتو به بهترین شکل طی کن....... همیشه گفتم... الانم میگم.... (در جاده ی زندگی آن قدر محکم قدم برمیدارم که تقدیر نیز جلویم زانو بزند....) 
2082

قبول باشهههه نپصی😍😍

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
1718