2733
2734

من بارداری اولموطبیعی زایمان کردم یه شب تاصبح درد ومعاینه بعدمن سرکلاژم بخیه اموکشیدم جون دادما ازدرد.حالااین بارمیخوام سزارین کنم یه دوستی دارم خودش اسفندماه سزارین کرد میره میادمیگه بده دردداره ال بل حالا من کلا متعقدم اون لوس چون بعدعملش میگفتم شیاف بزاراروم شی میگفت نه انتی بیوتیک هاشو نمیخورد تابخیه هابه شدت عفونت کرد.من میدونم همه اینارومراعات میکنم دکترمم یکی ازبهتریناس 

دوقلوهامو طبیعی میخوام بیارم😐✌️😂

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوقلوهامو طبیعی میخوام بیارم😐✌️😂

عزیزم شما شکم اولتون تجربه ای ازدردش نداری البته من ازطبیعی هم خیلی راضی بودم .ولی این بارطاقت انتظارندارم صبرکنم دردم بگیره صبرکنم زایمان کنم بعد برای باردوم طبیعی حس میکنم حتما باید عمل زیبایی انجام بدم

2728
سزارین عالیه درد بعد عمله ک با شیاف و مسکن خوب میشه به نظرم بهتر از طبیعیه ک هی بخوان معاینه کنن بعد ...

اره منم میگم دردش قابل کنترله بعد دوباره طبیعی بعدش دوباره عمل زیبایی میخواد

2738
عزیزم شما شکم اولتون تجربه ای ازدردش نداری البته من ازطبیعی هم خیلی راضی بودم .ولی این بارطاقت انتظا ...

خواهرام یکیشون دوتا طبیعی آورد یکیشون دوتا سزارین.

اونی ک طبیعی آورد یه ربعه زایمان کرد تموم شد رفت😂

اونی ک سزارین کرد قشنگ تا سه هفته نمیتونست تکون بخوره.

زن داداشام جفتشون سزارین کردن خیلی پشیمونن.

از تجربه اونا تجربه گرفتم

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
خواهرام یکیشون دوتا طبیعی آورد یکیشون دوتا سزارین. اونی ک طبیعی آورد یه ربعه زایمان کرد تموم شد رفت ...

خب هون لحظه که قراره زایمان کنی خیلی درد داره 

درسته مدت زمانش کمتره

جالبش برام اینه من باراولم طبیعی زایمان کردم همش منومسخره میکردمیگفت بده سزارین خوبه عذرمیخوام ببخشید توالان دیگه بدنت مثل غارگشاد باید پول میدادی میرفتی سزارین مثل من .منم واقعا شرایط همسرم بود نمیشد سزارین کنم ولی الان خداروشکر وضع مالیمون اوکی همسرم خودش گفت نوع انتخاب زایمان بابیمارستان باخودت جبران سرپسربزرگمون .اصلادرک نمیکنم دوستمو

خب هون لحظه که قراره زایمان کنی خیلی درد داره  درسته مدت زمانش کمتره

خواهرم سر بچه دومیش،تو همون بیمارستان رفت تو وان.

نیم ساعت بعد بدون هیچ درد زیادی وقتی رو تخت درآز کشید حس کرد بچه داره میاد.

دکتر اومد زایمان کرد و تموم😐

منم امید به همین زایمان راحت دارم😅

خواهرام یکیشون دوتا طبیعی آورد یکیشون دوتا سزارین. اونی ک طبیعی آورد یه ربعه زایمان کرد تموم شد رفت ...

عزیزم به چشم شما یربع بوده نمیدونی شمردن دونه دونه دردهای زایمان چقدسخته که خدا کی بچم بدنیامیاد

2706