2726

گف بالاخره بگو چیکار کنم میخوایش یا میخای جداشی 

خودت باید تصمیم بگیری 

کمکم کنین😶با مشاور حرف زدم گف اختلال شخصیتی داره شوهرت از اولشم اشتباه کردی الان باید ببینی با طلاق  شرایطتت بدتر نشه 

من مشکلامو بگم شمام نظر بدین 

من ۲۱ سالمه و اون ۲۷ هست با مخالفتای شدید خانواده من ازدواج کردیم  ۲ ساله  

بچم نداریم خداروشکر

شوهرم هیچچچچ گونه احترامی برا خانوادم قایل نیست و دشمن خونیشون هست انگار دوس داره زمین بخورن خوشحال میشه با ناراحتیشون یا مخصوصا دوست داره بی پول و ورشکست بشن 

خیییلی کینه ای هست و فقط کافیه یکی از خانوادم ی حرفی بزنه ک خوشش نیاد  انقد گیر میده ب اون طرف حتی توهین و فحشم میده بهشون و میگه دیگه نمیام خونتون  و الان یک سال و نیم هست ک اصلا پاشو نزاشته 

حتی مناسبت هام زنگ نمیزنه 

حتی جلوی من اسمشونم نمیاره یه بار بابات مامانت هم نمیگه انگار از زیر بوته سبز شدم 

پول بهم ب زور و منت میده ولی میده ولی چون با منت هست اصلا بهم نمیچسبه حتی ۵۰ تومنم با منت میده یا ۵ تومن شارژم زورش میاد بزنه 

شدیدا پولکی هست و ادمارو با پول میسنجه 

درسته سواد شعور نمیاره اما واقعا خیلی بی شعوره دیپلمه منم دانشجو ام ‌

هیچی نمیفهمه بنظرم اگه درس میخوند ی ذره فهمش بالاتر بود 

اصلا احساسی نیست هیچ وقت نگفته دلم برات تنگ شده یا چی 

الان دوماهه خونه بابامم دنبالم نیومده فقظ زنگ زده گفته خودت بیا منم گفتم بیا گفته نمیام یا گفتم ب بابام بزنگ تا بیام گفته نمیزنم

و ی یه ماه پیش رفت دادخواست عدم تمکین داد  و ۲۷ ام باید بریم دادگاه و بعدش الان یه ماه هست که نه زنگ زده نه پیام هیچی 

الان بقیشم میگم و خوبیاش 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم بدیاش اونقدر هست که خوبیاش به چشم نیاد

مخصوصا اینکه دوماهه نیومده دنبالت

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2728

خب طلاقتو بگیر راحت شو

تا وقتی بچه نداری و جوونی طلاق خیلی راحت تره هی بیخیال بشی یهو دیدی حامله شدی و تمام

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
توروخدا بمون باهاش  از دستش ندیا  خودت ضربه میخوری اگه بری 🗡🤨

🤣🤣🤣🤣 عااااالی گفتی

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

خیلیم مامانیه شدید و انگار مامانش هوی منه خیلی وابسته هم هستن هم خودش هم مامانش با اینکه سه تا پسر داره اما شوهر من انگار شوهرشه  همشم هر روز میومد خونمون مامانش قرمه سبزی درست میکرد برا گل پسرش وقتی ما خاب بودیم بی اجازه میومد تو در حالیکه فاصله امون زیاد بود سنگم میبارید این هر روز میومد خونمون بعدش ک دیدم با زبون حل نمیشه ب  جاریم گفتم بهش بگه ک هر روز نیاد و اونم ناراحت شد 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
2706