2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشت 

مرغ 

نون 

آبلیمو 

یخ 

کیوی 

باقالی 

کرفس 

سبزی برنجی

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2720

یه کشو لوبیا سبز یه گشو نخودفرنگی و باقالی یه کشو گوشتو مرغ و ماهی یه کشو سبزی خورشتی یه کشو سبزی اشی یه کشو یخ یه کشو وسایل اضافی مثل پنیر پیتزا و خمیرپیتزا و خمیر پیراشکی و ازین چیزا

گوشت

سبزی خورشتی 

نون 

زرشک 

کره محلی

آلو خورشتی

فهلا اینا یادم میاد

بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ.ًَُُِِِِِ.ِِِِِِِِِِّّ.ًًَُُِِِِِِِّّ

مرغ گوشت ،گوشت چرخ کرده،سبزی کوکو قرمه نخود فرنگی باقالی هویج کرفس سیر تازه زنجبیل،لوبیاسبز

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2714

از همون اول مرتب چیدم چون وسواس دارم .

مرغ ی طبقه گوشت ی بقه سبزیجات ی طبقه نون فریز میکنم برای وقتایی ک نمیشه برم نانوایی ی طبقه و ی طبقه هم یخ و بستنی

مگ میشه ی نفر اینقد عاشق باشه 🙈🙈🙈خیلی عاشقتم همسر یکی ی دونه مهربون 

۷ تا کشوعه همش پره 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

گوشت....مرغ...ماهی...باقلاسبز...لوبیا سبز...دوغ محلی ک از شهرمون میارم...کشک آب شده یا همینجوری.گوشت چرخ شده....عدس ولوبیا که خشکبار هستن...رطب هم داخاش هست😃

یاد من در هر جایی زیباس...خدا❤
2706