1874
2075

؟؟؟

بعضی از کاربرا اینقد عقده دارن ک میان اینجا خودشونو خالی کنن اونا همشون دایورتن😉🤪😛ی عده هم هستن با عکس های بیخودشون میرین.ن  توی تاپیک طرف😡😤😤😡آآآآهای باتوهستم قبل اینکه ریپ بزنی مطمئن شو بتونی با من بگیری🙆‍♀️🙆‍♀️
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077
2032

خب کو

من ازبچگی عاشق امام رضابودم الانشم هستم😍😍😍شایدتو زندگیم معجزه های زیادی اتفاق افتاده باشه ولی قشنگترینش .......بعدازکلی سختی ودرد وعذاب😍😍😍سختی درد رنج غم توزندگی هممون هس حالا یکی کمتریکی بیشترولی اینا مهم نیس مهم اینه ک بدونیم وبدونیم وبدنیم ک بعدازهرسختی آسونی هس((((((((( اِنَ مَعَ اَلعُسرِ یُسرا)))))))))😍😍بزرگترین نعمت اول سلامتی دوم سلامتی سوم سلامتی چهارم پدر مادر وخانواده ی خوب داشتنه😍😍😍من ی گناه خیلی خیلی بزرگ چن سال پیش انجام دادم هنوزموفق ب توبه نشدم دعاکن برام ک توبه کنم😍😍😍هرکی هستی واینوخوندی دعامیکنم ب حق امام رضاب هرخاسته ای ک داری برسی وعاقبتت ب خیربشه وخوشبخت دنیاوسعاتمندآخرت بشی😍😍😍😍😍😍((((((اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّدوَ عَجِل فَرَجَهُم وَفَرَجَنابِهِم وَالعَن اَعدائَهُم اَجمَعین))))))
2051

😐

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترین❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰
1718