2737
2734
عنوان

اگه ارز شیبا رو نمیفروختم الان پولم 484 میلیون بود 😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 25440 بازدید | 559 پست
آره گلم بخر

چطوری عزیزم 

بعد نصب اون دوتا ک گفتی چکار کنم؟ 

میشه درخواست دوستیمون قبول کنی ک ازتون مشورت بگیرم ممنون میشم عزیزم 

همیشه گمان میکردم عشق دروغ است ، تا آنکه « تو » آمدی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مرسی چطوری تو واتساپ با خودت هم مشورت کنم؟  

همه ی مطالب داخل گروه گذاشته میشه توسط مدیرگروه ولی اگه سوالی داشتیددرخدمتم امیدوارم بتونم کمکتون کنم❤

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     
2731
دقیقااااااا منم هر چی گفتم بورس می گن تا مرداد گوش نکرد و طمع کرد

وای بورس خیلی بده من پدرمـتوبورس بود بعده ضررپولشوکشیدبیرون وخودم براش ارز خریدم الان اینقدسودکرده هرروز ازم تشکرمیکنه قربونش بشم

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     
من رو 6 تومن خریدم 78 دادم...  الان  باز ازش دارم...

خیلی خوبه من درگیرارزهای دیگه بودم وینک رودیرپیداکردم ارز آینده داریه

دوستانی که توی گروه عضوشدید اسم من داخل واتساپ هم مهراده اگه خواستید پیام بدید

2738
چطوری عزیزم  بعد نصب اون دوتا ک گفتی چکار کنم؟  میشه درخواست دوستیمون قبول کنی ک ازتون م ...

عزیزم تو درو بریاتون یه آدم نیست که یاد داشته باشه؟؟ 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻
2706