2737
2734

سلام عزیزان

من توی هفته 15 بارداری هستم و بخاطر سنم دکتر برام ازمایش سل فری نوشت.37 ساله هستم و جواب ازمایش سل فریم ریسک سندرم داون های ریسک بودش.الان باید دو روز دیگه برم برای امنیوسنتز و واقعا حال روز بدی دارم.کسی توی این شرالیط بوده؟؟؟ دکتر به من گف با ازمایش سلفری مجوز سقط نمیدن حتما باید آمینو باشه...یعنی سلفری درصد خطا داره؟؟؟ 

وای خدا چه استرسی داری

منم چند روز دیگه غربالگری اول دارم....دارم سکته میکنم

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درصد خطای سلفری ۲ درصده 

درصد خطای امینو ۱ درصده 

فازشون درک نمیکنم این همه مردم تو دردسر میندازن 

من بچه اولم سالم بود سر ابن دومی مجبور شدم امینو بدم با اینکه ان تی ۳.۴ بود سالم سالم بود

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
وای خدا چه استرسی داری منم چند روز دیگه غربالگری اول دارم....دارم سکته میکنم

استرس دیگه ازم گذشته..دارم میمیرم...نمیدونم یهو چطور اینجوری شد شرایط...امیدوارم برای شما همه چیز اوکی باشه

2738
شما آمینوسنتز کن ان شاالله که سالمه اکثرا سالمه بچه هاشون پیش،دکتر خوب بری هیچ اتفاقی نمیفته

دکترم توی امینو دکتر خوبیه..نگران اینم چون سلفری های ریسک میگن 99درصد درسته جوابش.اصلا سابقه خانوادگی هم نداریم  

عدد ان تی 2.17

عدد ان تی هم نسبت به مال من خیلی خوب بوده 

من هنوز سنمم کمه ۲۳ سالمه 

ولی خوب سلفری هم دقیقه ولی ایشالله امینو بدی به لطف خدا ایشالله سالم باشه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2706