1874
2079
قشنگه با از مد افتاده 

اره رنگ دیگش 

خدایا دلم واسه واژه مادر شدن پرررررر میکشه واسه اینکه منم طعم مادر شدنو بچشم خدایا من صبرم کمه تسلیم منو اینجوری امتحان نکن منو با چیزایی ک میدونی نمیتونم امتحان نکن قبول دارم بنده بی طاقتیم اعتراف میکنم منو ببخش ک انقد ضعیفم😢😢میشه شماهم صلوات بدینواسه مادر شدنم و سلامتی خانوادم  ممنون میشم 😢😢😢 
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

خدایا دلم واسه واژه مادر شدن پرررررر میکشه واسه اینکه منم طعم مادر شدنو بچشم خدایا من صبرم کمه تسلیم منو اینجوری امتحان نکن منو با چیزایی ک میدونی نمیتونم امتحان نکن قبول دارم بنده بی طاقتیم اعتراف میکنم منو ببخش ک انقد ضعیفم😢😢میشه شماهم صلوات بدینواسه مادر شدنم و سلامتی خانوادم  ممنون میشم 😢😢😢 
2050

قشنگه اگه اندامت اینه 

دخترمعلق سابقم اون اکانتم معلق شده  5 راه خودکشی بدون درد......................واقعا میخوای تا اخرش بری  حالت خوبه؟  خیلی خب! من دوبار خودکشی کردم  از اولیش ی معده درد برام موند از دومیشم شرمندگی جلو داداشم   البته میخوای خودکشی کنی بکنا راحت باش ولی دوتا چیزو تو زندگیت بدون. یک اینکه مشکلا دو دستن یا مسیله هستم و حل میشن یا مشکلن و میگذرن دو اینکه خدا حواسش بهت هس. افسرده بودم رابطه هام خراب بودن تو کارم به بن بست خورده بودم رفیقامو از دست داده بودم از خانوادم دور بودم هیچی نداشتم هیچکسو نداشتم. کل سرچ گوگلم درباره خودکشی بود. تا اینکه به خودم اومدم. به دکترم گفتم من قرص نمیخورم گفت بخوور گفتم نمیخورممم ینی عرضه من از دوتا قرص زپرتی کمتره؟ خودم میخوام حال خودمو خوب کنم. همه چی خود به خود اوکی شد تک تک اتفاقای خوب واسم افتاد  یه چیزیو خوب فهمیدم. باور داشته باشم که یه روز خوب میاد  
از مد افتاده 🥺؟

من با مد کاری ندارم هرچی دوس داشته باشم میخرم بلیز قرمز دامن مشکی هم قشنگ میشه

2051
چاق نشون میده و نتیش اینطوره اصلش اینطور نیست

چرا اتفاقا اصلش خیلی خوشگلترم هست

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

من اینو دوس دارم 

1718