2733
2739
عنوان

کمک

104 بازدید | 13 پست

خانوما پسرم یک سالشه چندروزبودتب خفیف واسهال داشت امروزم ازدوازده شب تبش رفت بالا 12یک قطره چکان استامینیفن دادم دیدم تاثیرنداشت ساعت دونصف یه شیاف 125زدم بازم تبش قطع نشد ده دقیق پیش بازم قطره دادم حالا چی کنم تبش مدادم میگیرم اول 38بود یه ذره اومدپایین الان بازم9'37شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همزمان با قطره پاشویه اش کن پاشویه نکنی نمیادپایین

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
2731

تبی که با شیاف و استامینوفن پایین نیاد مربوط به عفونته، ببرش دکتر ، عفونت کرده

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
2738
الان؟یعنی صبرنکنم تا صبح ببرم متخصص؟

یه یک ساعت صبر کن اگه حالش داره بدتر میشه ببرش دکتر اگه نه که باشه برای صبح

💕زندگی داشتن دارایی های ماورایی نیست زندگی داشتن آرامشه،و این آرامش به فکر تو بستگی داره.فکرتو حبس نکن..پروازش بده... رویا بباف و بساز🌈
ببرم بیمارستان کودکان خوبه؟

آره ببر، اسهال و تب مربوط به ویروسه و عفونت

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
آره ببر، اسهال و تب مربوط به ویروسه و عفونت

درمانگاه شبانه روزی کودکان اگه هست ببر ، توی بیمارستان آلودگی بیشتره