2733
2734
عنوان

سوسک منو نجات داد😶

796 بازدید | 76 پست

دختر دونیم سالم شیطونه همش آویزنه ب تلوزیونو چرخ خیاطی.... م و تا حدودی خرابشون کرده😶 گوشه اتاق ی سوسک دیدم ک بخاطر سم مرده بود با کاغذ برداشتم یهودیدم دخترم ترسید ازش با ترس رفت عقب. خلاصه سوسک جانو با همون کاغذ گذاشتم رو میز چرخ خیاطی😶 دیگه دخترم جرعت نداره از دور به چرخم نگاه کنه چه برسه نزدیکش بشه. میدونم خیلی چندشه اما راهی نداشتم😥 دخترم کلافم کرده. بنظرتون سوسک پلاستیکی کجا داره بخرم؟ میخوام رو هر وسیله باارزشم یدونه بذارم ک دخترم سمتش نره😂

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
از خرازی بخر 

مطمعنی؟ 

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
دیجی کالا داره. 

مرسی 

بالاخره سوسک به یه دردی خورد 🤣🤣⁦✌️⁩

😂اره

2706