2058
2079

خوب هستین براتون تعریف کنم ببنینن تو یروز چندتا بلاسرم اومد😐

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختری از‌جنس درد:)خدایا این زندگی انقدرام قشنگ‌ نیست‌که‌میگفتی:)سنمون‌کمه‌ولی روحمون‌پیره:)
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

هستیم بگو 

@sahar123sa    

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604

بگو

برای مهندسشدنم یه صلوات میفرستی با ❤ مهربونت؟! بچه مهندس سایتم همه میگن مهندسی بازار کار نداره اما من ثابت میکنم توی هر کاری بهترین باشی کار هست🥰خیلی خوشحالم دوتا دوست پیدا کردم😍😍😍مرسی که هستین😘@جانی_دپ و @۷خ۱۳۷۷۷۷😁😁🤩😍
2050

لایک پلیز 

برای مهندسشدنم یه صلوات میفرستی با ❤ مهربونت؟! بچه مهندس سایتم همه میگن مهندسی بازار کار نداره اما من ثابت میکنم توی هر کاری بهترین باشی کار هست🥰خیلی خوشحالم دوتا دوست پیدا کردم😍😍😍مرسی که هستین😘@جانی_دپ و @۷خ۱۳۷۷۷۷😁😁🤩😍

بگو بگو یالا بگوو

غزل هستم  *^.                                          از صخره شدم بالا .در هرگام دنيايي تنهاتر زيباتر و ندا آمد:بالاتر ، بالاتر! 🌠سهراب سپهري 🍃       تو خود بخشي از تار و پود زندگي هستي نيازي نيست چنان محكم به آن بياويزي 💙you fall only to rise again✨:
2064

من برم تخمه بیارم  

بگو

اسمش را گذاشته ام جان دل؛ یعنی هم جان است و هم دل. هنوز نتوانسته ام اسمی برای احساسم پیدا کنم پس همان جان دل صدایش میکنم!                                   جان دلم همسرم