1874
2075

شانس نداریم که اومدیم ابرومونو درست کنیم زدیم چشمونم کور کردیم هععیییی به ما این کارا نیومده  

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

برو دکتر برات تخلیه میکنه با سوزن 

پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید   بحثی را که نه خود قانع میشوی و نه میتوانی شخص مقابل را قانع کنی با یک لبخند تمام کن ... 😊🙏🏻🧡 مهم نیست چه مدرکی دارید مهم این است چه درکی دارید . ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن   هر قدر هم که خوب باشی، حریف سلیقه ها نمیشوی ... پس لازم نیست همه رو راضی نگه داری  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید   ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2077
میلیا چیه ؟

جوش های ریز روی پوست 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست .خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌ هاست! «یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
2051
میلیا چیه ملیکارو میگی اومده زیرچشمت😅😅

😂والا نمیدونم خودمم شک کردم شاید میلیا نیست یه چیزای کوچیک چربی ماننده

😂والا نمیدونم خودمم شک کردم شاید میلیا نیست یه چیزای کوچیک چربی ماننده

اهه فرزندم 

با عصایم برایت دعا میکنم که زودتر خوب شوی😅😅

مـــیرقصانم‌ـخدا‌ـرا‌ـبه‌ـصاز‌ـعارزو‌ـهایم.⚡♥️🖖
2081
نه دیگه ، ادامه بدی بدتر میشه ، من نزدم،  دیگه م نخریدم . حالا باز اطلاعات من کامل نیست

شما چه کرمی استفاده کردی پوست چشم من خیلی حساسه

میلیای شما خوب شد؟

ولی یه سوال ستاره میگم کرم دور چشم منظورت همون کانسیلر؟؟

نه عزیزم کانسیلر برای پوشوندن سیاهی زیر چشمه موقع آرایش استفاده میشه این کرم برای از بین بردن سیاهیه

1718