2733
2734
عنوان

تو رو خدا برام دعاکنید

62 بازدید | 6 پست

حالم خیلی بده. دارم میمیرم از استرس. میشه نفری یه تسبیح صلوات واس ارامشم و رسیدنم به ارزوم بگید. دستام داره میلرزه. حالم خرابه😭😭😭😭

هرکی این لطف رو بکنه الهی الهی الهی تا همین ماه محرم به ارزوش برسه.  براتون ایت الکرسی میخونم.🌺

دوستان دعا کنید بعد ده سال به ارزوم برسم دیگه خستم. 

از خدا بخواین پروازم یکم به عقب بیوفته. اصلا امادگی ندارم😭

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بجای صلوات برات ایت الکرسی میخونم انشالله خیر پییش روت باشه

ممنونم منم  براتون ایت الکرسی خوندم. انشالله تا محرم به خواستتون برسید.

مثل اینکه اینجا کسی اهل دعا برا بقیه نیس😔

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2731
دعات می کنم به ارزوت برسی

براتون ایت الکرسی خوندم. ان شالله تا محرم به ارزوتون برسید

ممنونم منم  براتون ایت الکرسی خوندم. انشالله تا محرم به خواستتون برسید. مثل اینکه اینجا کسی اه ...

ممنونتم عزیزم انشالله

خدا بزرگه اشکال نداره

واسه حاجت دلم یه صلوات میفرستین؟ممنونم