2733
2734
عنوان

سرد شدن از زندگیم

567 بازدید | 62 پست

دوستان من ۵۰روزه زایمان کردم توی این مدت نسبت به زندگیم سرد شدم راستش شوهرمو خیلی دوسش داشتم و دارم اما از بچه داری خستهدشدم دلم میخواد شوهرم بره یکی دیگه رو بگیره بچه هم ببره .خونمو دوس ندارم کلا الان روزای سختی دازم همه کارامو هول هولکی انجام میدم بچم اذیت میکنه کمکی ندارم رابطه با شوهرم نمیتونیم داشته باشیم بجه همش بیداره کلا خسته شدم فک نمیکردم بچه داری سخت باشه سخت پشیمونم

هنوز اول راهی

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ی برنامه ریزی کن برا زندگیت ن میتونی شوهرت رو از دست بدی ن بچتو سخته اما عادت میکنی وقتایی ک خوابه ب خونه برس حتی نیم ساعت شب هر وقت خوابید برو سراغ شوهرت بهش برس سخته برا خودت چون استراحتت کم میشه 

بزارش پیش مامانت با شوهرت برو ی ساعت بیرون بگرد نا امید نباش ببین چرا بی قراری میکنه بچت

مگه سختتر میشه؟

عزیزم مادرشدن سختی ها و شیرینی های خاص خودشو داره

تو افسردگی داری و الان فقط نقاط منفی همه چیو داری میبینی افسردگی ت درمان بشه بچت هم بشه سه ماهش تا حدودی زندگیت رو غلطک میفته تولد فرزند خودش استرس زا و سختی داره باید قوی باشی و جا نزنی چون این روزا هم تموم میشه 

2738
ی برنامه ریزی کن برا زندگیت ن میتونی شوهرت رو از دست بدی ن بچتو سخته اما عادت میکنی وقتایی ک خوابه ب ...

هیچ کسی نگه نمیداره بچمو. شوهرمم اهل بیرون رفتن نیس حتی برای رابطه نداشتن نازاحت نیس .اگر اذیت بود بچه رو خونه مامانش میزاشت . بچم تا از کنارش برم بیداره کلافه شدم 

عزیزم مادرشدن سختی ها و شیرینی های خاص خودشو داره تو افسردگی داری و الان فقط نقاط منفی همه چیو داری ...

همش فک میکنم قراره سخت تر بشه همه چی ،انگار از همه چی دور شدم حتی یه حمام ساده نمیشه برم 

مگه سختتر میشه؟

بله نوزاد ک خوبه اگ شیر و پوشکش بموقع باشه میخابه

پسرم۳سالشه تانصف شب نمیخابه سرصبحم بیدارمیشه ازدرودیوار بالامیره.‌‌کلا زن وشوهرباهم نمیتونیم ی ساعت حدافل کنارهم بخوابیم صحبت کنیم.!!

خیلی وضعیت افتضاحیه

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
مگه سختتر میشه؟

اره تازه اول راهه مونده تا سختیاش😂😂😂😂پسر من الان ۴ سالشه شب ها مارکوپلو بین اتاق خودم و اون هی صدا میزنه اب مبخواد گشنشه لالایی بگو من تا صبح خواب ندارم صبح ساعت ۶ و نیم هم بیداره تا شب ساعت ۱۰ اما برنامه ریزی زندگیم درسته خداروشکر

بله نوزاد ک خوبه اگ شیر و پوشکش بموقع باشه میخابه پسرم۳سالشه تانصف شب نمیخابه سرصبحم بیدارمیشه ازدر ...

خب پسر بچه ها همینطورین تقریبا. ولی خب شما شربت خواب بگیر بهش بده خوابشو تنظیم کن دیگه سه سالش شده ماشالا وقتشه تنظیم کنیم .خودتم دل داری به خودت فک کن

اره تازه اول راهه مونده تا سختیاش😂😂😂😂پسر من الان ۴ سالشه شب ها مارکوپلو بین اتاق خودم و اون هی ص ...

پس عین منی...

دیشب۴صبح بیداربود داشت برنامه کودک نگاه میکرد

ب منو باباش میگ شما بخوابین من هستم🥴🥴

2706