2726
عنوان

به نظرتون شوهرم میتونه موفق بشه؟

272 بازدید | 28 پست

سلام ما چهارماهه عقد کردیم

شوهرم از وقتی عقد کردیم تو یک مغازه موبایل فروشی بزرگ که مال اشناهاشونه کار میکنه 

اینقدر تو این مدت صاحبکارش به شوهرم اعتماد پیدا کرده که کل حقوق ها رو میده شوهرم به بقیه شاگرداش بده، حتی مال نفراتی دیگه هم که تو مغازه ی دیگش کار میکنن میده شوهرم پرداخت کنه 

حالا شوهرم میخواد یک وام نسبتا کلون بگیره بیاد برای خودش کار کنه، تعمیرات یخورده ای بلده 

ولی میگه میخوام همه چیز باشه، تعمیرات، لوازم جانبی، کلوپ ، سیمکارت 

شوهرم این مدت که من باهاش بودم از صبح تا شب کلن سرکار بوده و مسئولیت پذیر نشون داده 

فقط اگر بازیگوشی بیرون نیاره و همین دخترا و زنا که مشترشیونن بهش پیام ندن بتونه بهتر تمرکز کنه بهتره

به نظرتون میتونه موفق بشه اگر وام بگیره و برای خودش کار کنه؟

عزیزم  فعلا زوده 

بزار چند سال بازار دستش بیاد

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

انشالله ک میتونه، اگ تعمیری خوب وارد نبود میتونه ی نفر بگیره ی مدت 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط اون قسمتی ک میگی زنا بهش پیام ندن😶

عزیزم هر کاری زن جماعت ی ور قضیه س

مردت خودش باید متعهد و کاری باشه

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
2728
عزیزم  فعلا زوده  بزار چند سال بازار دستش بیاد

دستشه که صاحبکارش اینقدر اعتماد داره و همه دارو ندارش رو داده دستش

خودش میگه همه چیز روز به روز گرون تر میشه 

سالی دیگه میگه شروع کنم باید دوبرابر سرمایه بذارم فقط باعث میشه شرایط سخت تر بشه

گفت میگیرم خودمم کار میکنم

الان چند ماه میشه اینجا کار میکنن؟ 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
دستشه که صاحبکارش اینقدر اعتماد داره و همه دارو ندارش رو داده دستش خودش میگه همه چیز روز به روز گرو ...

وا گلم چی دستش هست 

مگه حقوق دادن کار بزرگی هست؟؟؟

باید یاد بگیره ریزه کاری های بازار 

کجا بخره 

کجا بفروشه 

چی بگیره 

چه قیمتی بگیره 

از کجاها خرید کنه و غیره 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
وا گلم چی دستش هست  مگه حقوق دادن کار بزرگی هست؟؟؟ باید یاد بگیره ریزه کاری های بازار  ...

چقد امضات ناراحت کننده است، فاتحه فرستادم آن شالله روحشون شاد باشه 

فقط اون قسمتی ک میگی زنا بهش پیام ندن😶 عزیزم هر کاری زن جماعت ی ور قضیه س مردت خودش باید متعهد ...

کار شوهرشو میگ بازیگوشی...

بعد فک کنم کار زنا بشه هرزگی و... 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706